• Baseball
  • Basketball
  • Boxing
  • College Football
  • Cricket
  • Cycling
  • Football
  • Golf
  • Handball
  • Horse Racing
  • Ice Hockey
  • Ironman
  • Lacrosse
  • MMA Fight
  • Motorsports
  • NFL
  • Others
  • Rugby
  • Snooker
  • Sports
  • Tennis
  • Volleyball
  • 28 Sat
  • 29 Today
  • 30 Mon
  • 31 Tue
  • 1 Wed
28 Jan

Yesterday, Saturday

04:00

Brisbane Roar FC W vs Wellington Phoenix W Live!

W-League - Australia

04:00

Western Sydney Wanderers W vs Newcastle Jets FC W Live!

W-League - Australia

04:00

Canberra United W vs Western United W Live!

W-League - Australia

06:00

Macarthur vs Western United Live!

A-League - Australia

07:00

Southern District vs Rangers Live!

Premier League - Hong-Kong

08:00

Royal AM U23 vs Swallows U23 Live!

Diski Challenge - South-Africa

08:00

Khimki vs Veles Live!

Friendlies Clubs - World

08:30

Rajasthan United vs TRAU Live!

I-League - India

08:45

Central Coast Mariners vs Western Sydney Wanderers Live!

A-League - Australia

09:00

Górnik Polkowice vs Chrobry Głogów Live!

Friendlies Clubs - World

09:00

Bhayangkara FC vs Dewa United Live!

Liga 1 - Indonesia

09:00

Bashundhara Kings vs Sheikh Russel Live!

Premier League - Bangladesh

09:00

Fortis vs Bangladesh Police Live!

Premier League - Bangladesh

09:00

Hradec Králové II vs Chrudim Live!

Friendlies Clubs - World

09:00

Sigma Olomouc II vs Frýdek-Místek Live!

Friendlies Clubs - World

09:00

Dinamo Minsk vs FC Energetik-Bgu Minsk Live!

Friendlies Clubs - World

09:30

Hanácká vs Opava Live!

Friendlies Clubs - World

09:30

Petržalka vs Líšeň Live!

Friendlies Clubs - World

10:00

Resources Capital vs Kitchee Live!

Premier League - Hong-Kong

10:00

Orlando Pirates U23 vs Richards Bay U23 Live!

Diski Challenge - South-Africa

10:00

Sogndal U19 vs Haugesund U19 Live!

Nasjonal U19 Champions League - Norway

10:00

Vålerenga U19 vs Odd U19 Live!

Nasjonal U19 Champions League - Norway

10:00

Ried vs SK Vorwarts Steyr Live!

Friendlies Clubs - World

10:00

Vysočina Jihlava vs Viktoria Žižkov Live!

Friendlies Clubs - World

10:00

Příbram vs Jiskra Domažlice Live!

Friendlies Clubs - World

10:00

Karviná vs Prostějov Live!

Friendlies Clubs - World

10:00

Žilina vs Třinec Live!

Friendlies Clubs - World

10:00

Vlašim vs Baník Ostrava II Live!

Friendlies Clubs - World

10:00

Dukla Banská Bystrica vs Dolný Kubín Live!

Friendlies Clubs - World

10:00

SpVgg Unterhaching vs Bahlinger SC Live!

Friendlies Clubs - World

10:00

Reggina U19 vs Salernitana U19 Live!

Campionato Primavera - 2 - Italy

10:15
10:30

Sivasspor vs Adana Demirspor Live!

Süper Lig - Turkey

10:30

Tuzlaspor vs Sakaryaspor Live!

1. Lig - Turkey

10:30

Chiangmai United vs Raj Pracha Live!

Thai League 2 - Thailand

11:00

Jaish vs Al Taliya Live!

Premier League - Syria

11:00

Hapoel Kaukab vs Hapoel Kfar Kana Live!

Liga Alef - Israel

11:00

Ironi Modi’in vs Maccabi Ashdod Live!

Liga Alef - Israel

11:00

Shimshon Tel Aviv vs Hapoel Marmorek Live!

Liga Alef - Israel

11:00

Maccabi Shaarayim vs Beitar Tel Aviv Ramla Live!

Liga Alef - Israel

11:00

Tychy 71 vs Kalisz Live!

Friendlies Clubs - World

11:00

Sparta Praha II vs Dukla Praha Live!

Friendlies Clubs - World

11:00

İnegölspor vs 24 Erzincanspor Live!

2. Lig - Turkey

11:00

Ankaraspor vs Isparta 32 Spor Live!

2. Lig - Turkey

11:00

Karşıyaka vs Anadolu Selçukspor Live!

3. Lig - Group 1 - Turkey

11:00

Çatalcaspor vs İçel İdmanyurdu Spor Live!

3. Lig - Group 1 - Turkey

11:00

Kestelspor vs Gümüşhanespor Live!

3. Lig - Group 2 - Turkey

11:00

Kartal Bulvarspor vs Kuşadasıspor Live!

3. Lig - Group 2 - Turkey

11:00

Blackburn Rovers U18 vs Manchester City U18 Live!

U18 Premier League - North - England

11:00

Nottingham Forest U18 vs Stoke City U18 Live!

U18 Premier League - North - England

11:00

Arsenal U18 vs Fulham U18 Live!

U18 Premier League - South - England

11:00

Chelsea U18 vs Tottenham Hotspur U18 Live!

U18 Premier League - South - England

11:00

West Bromwich Albion U18 vs Brighton U18 Live!

U18 Premier League - South - England

11:00

Villarreal W vs Deportivo Alavés Live!

Primera División Femenina - Spain

11:00

Bangkok United vs Lampang FC Live!

Thai League 1 - Thailand

11:00

Kasetsart FC vs Trat FC Live!

Thai League 2 - Thailand

11:00

Krabi FC vs Uthai Thani Live!

Thai League 2 - Thailand

11:00

Feyenoord U18 vs Twente / Heracles U18 Live!

U18 Divisie 1 - Netherlands

11:00

Inter Turku vs SalPa Live!

Friendlies Clubs - World

11:00

Shamrock Rovers vs Treaty United Live!

Friendlies Clubs - World

11:00

Shakhter Soligorsk vs Belshina Live!

Friendlies Clubs - World

11:00

Hamburger SV II vs Hobro Live!

Friendlies Clubs - World

11:00

FC Helsingor vs Hvidovre Live!

Friendlies Clubs - World

11:00

St Patrick’s Athl. vs Bray Wanderers Live!

Friendlies Clubs - World

11:00

IFK Goteborg vs Halmstad Live!

Friendlies Clubs - World

11:00

Heider SV vs SV Drochtersen/assel Live!

Friendlies Clubs - World

11:15

JäPS vs Kooteepee Live!

Friendlies Clubs - World

11:30

Persita vs Persis Solo Live!

Liga 1 - Indonesia

11:30

Derby County U18 vs Everton U18 Live!

U18 Premier League - North - England

11:30

Wolves U18 vs Manchester United U18 Live!

U18 Premier League - North - England

11:30

Muangthong United vs Nakhon Ratchasima FC Live!

Thai League 1 - Thailand

11:30

Nakhon Si Thammarat vs Ranong United Live!

Thai League 2 - Thailand

11:30

Bolton City vs Pamplemousses Live!

Mauritian League - Mauritius

11:30

FC Astoria Walldorf vs Stuttgarter Kickers Live!

Friendlies Clubs - World

11:30

Sevilla III vs Atlético Espeleño Live!

Tercera División RFEF - Group 10 - Spain

12:00

SV Darmstadt 98 vs Jahn Regensburg Live!

2. Bundesliga - Germany

12:00

FC Heidenheim vs Hansa Rostock Live!

2. Bundesliga - Germany

12:00

Holstein Kiel vs SpVgg Greuther Furth Live!

2. Bundesliga - Germany

12:00

Bayern München U19 vs Ingolstadt U19 Live!

U19 Bundesliga - Germany

12:00

Germania Halberstadt vs Lichtenberg Live!

Regionalliga - Nordost - Germany

12:00

Rot-weiss Erfurt vs Luckenwalde Live!

Regionalliga - Nordost - Germany

12:00

Energie Cottbus vs Altglienicke Live!

Regionalliga - Nordost - Germany

12:00

Staaken vs Optik Rathenow Live!

Oberliga - Nordost-Nord - Germany

12:00

RSV Eintracht vs Tasmania Berlin Live!

Oberliga - Nordost-Nord - Germany

12:00

Oberlausitz Neugersdorf vs SC Freital Live!

Oberliga - Nordost-Süd - Germany

12:00

Plauen vs Blau-Weiß Zorbau Live!

Oberliga - Nordost-Süd - Germany

12:00

VfL Halle vs Krieschow Live!

Oberliga - Nordost-Süd - Germany

12:00

Einheit Rudolstadt vs FC Grimma Live!

Oberliga - Nordost-Süd - Germany

12:00

Auerbach vs Union Sandersdorf Live!

Oberliga - Nordost-Süd - Germany

12:00

Tus Dassendorf vs Süderelbe Live!

Oberliga - Hamburg - Germany

12:00

Newcastle United U18 vs Leeds United U18 Live!

U18 Premier League - North - England

12:00

Southampton U18 vs West Ham United U18 Live!

U18 Premier League - South - England

12:00

Crystal Palace U18 vs Aston Villa U18 Live!

U18 Premier League - South - England

12:00

Leicester City U18 vs Norwich City U18 Live!

U18 Premier League - South - England

12:00

Dinamo Tirana vs Luzi 2008 Live!

1st Division - Albania

12:00

Oriku vs Tërbuni Pukë Live!

1st Division - Albania

12:00

Skenderbeu Korce vs Lushnja Live!

1st Division - Albania

12:00

Burreli vs Besa Kavajë Live!

1st Division - Albania

12:00

Tomori Berat vs Turbina Cërrik Live!

1st Division - Albania

12:00

Besëlidhja Lezhë vs Korabi Peshkopi Live!

1st Division - Albania

12:00

Apolonia Fier vs Flamurtari Live!

1st Division - Albania

12:00

Bengaluru vs Chennaiyin Live!

Indian Super League - India

12:00

Veleçiku Koplik vs Naftëtari Kuçovë Live!

2nd Division - Group A - Albania

12:00

Murlani vs Iliria Fushë-Krujë Live!

2nd Division - Group A - Albania

12:00

Ada Velipojë vs Sopoti Librazhd Live!

2nd Division - Group A - Albania

12:00

Prachuap vs Port FC Live!

Thai League 1 - Thailand

12:00

Customs United vs Pattaya United Live!

Thai League 2 - Thailand

12:00

Mombasa Elite vs Kisumu All Stars Live!

Super League - Kenya

12:00

Vihiga United FC vs Murang’a SEAL Live!

Super League - Kenya

12:00

Naivas vs Migori Youth Live!

Super League - Kenya

12:00

Belgrano Córdoba Res. vs Racing Club Res. Live!

Reserve League - Argentina

12:00

Argentinos Juniors Res. vs Rosario Central Res. Live!

Reserve League - Argentina

12:00

Gimnasia La Plata Res. vs Vélez Sársfield Res. Live!

Reserve League - Argentina

12:00

Raufoss vs Skeid Live!

Friendlies Clubs - World

12:00

SG Wattenscheid 09 vs TuS RW Koblenz Live!

Friendlies Clubs - World

12:00

Hallbergmoos-Goldach vs Wacker Burghausen Live!

Friendlies Clubs - World

12:00

Orebro SK vs Örebro Syrianska Live!

Friendlies Clubs - World

12:00

Kjelsås vs Stabaek Live!

Friendlies Clubs - World

12:00

Barockstadt Fulda-Lehn. vs Rot-Weiß Walldorf Live!

Friendlies Clubs - World

12:00

Rapid Wien II vs Honvéd II Live!

Friendlies Clubs - World

12:00

Roskilde vs trelleborgs FF Live!

Friendlies Clubs - World

12:00

gefle IF vs IK brage Live!

Friendlies Clubs - World

12:15

Shabab Al Ghazieh vs Bourj Live!

Premier League - Lebanon

12:20

Al Sahel vs Al Jabalain Live!

Division 1 - Saudi-Arabia

12:30

Charlton vs Bolton Live!

League One - England

12:30

Uta Arad vs CS Mioveni Live!

Liga I - Romania

12:30

Gent W vs Standard Liege W Live!

Super League Women - Belgium

12:30

Weiche Flensburg vs Hannover 96 II Live!

Regionalliga - Nord - Germany

12:30

Nong Bua Pitchaya vs Chiangrai United Live!

Thai League 1 - Thailand

12:30

Walsall vs Leicester Live!

FA Cup - England

12:30

Digenis Morphou vs ASIL Lysi Live!

3. Division - Cyprus

12:30

ASPIS vs ENAD Live!

3. Division - Cyprus

12:30

APEP vs EN THOI Lakatamia Live!

3. Division - Cyprus

12:30

Elia Lythrodonta vs APONA Anagias Live!

3. Division - Cyprus

12:30

Halkanoras vs Ethnikos Latsion Live!

3. Division - Cyprus

12:30

Kouris Erimi vs Ormideia Live!

3. Division - Cyprus

12:45

PAOK II vs Panserraikos Live!

Super League 2 - Greece

12:45

Iraklis Larissa vs Panathinaikos II Live!

Super League 2 - Greece

12:45

Bala Town vs GAP Connah S Quay FC Live!

League Cup - Wales

12:45

SJK vs KuPS Live!

League Cup - Finland

12:45

Al Qaisoma vs Al-Ahli Jeddah Live!

Division 1 - Saudi-Arabia

12:55

Al Akhdoud vs Al-Qadisiyah FC Live!

Division 1 - Saudi-Arabia

12:55

Al Orubah vs Al Shoalah Live!

Division 1 - Saudi-Arabia

13:00

CA Bizertin vs CS Sfaxien Live!

Ligue 1 - Tunisia

13:00

US Tataouine vs ES Hammam-Sousse Live!

Ligue 1 - Tunisia

13:00

ES Sahel vs ES Tunis Live!

Ligue 1 - Tunisia

13:00

ES Metlaoui vs AS Rejiche Live!

Ligue 1 - Tunisia

13:00

US Monastirienne vs AS Soliman Live!

Ligue 1 - Tunisia

13:00

Club Africain vs EO Sidi Bouzid Live!

Ligue 1 - Tunisia

13:00

Olympique Béja vs US Ben Guerdane Live!

Ligue 1 - Tunisia

13:00

Ruch Chorzów vs Hutnik Kraków Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

Odra Opole vs Pawłowice Śląskie Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

Sandecja Nowy Sącz vs Stal Rzeszów Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

AB Copenhagen vs Nykobing FC Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

Lokomotiv Plovdiv vs Nizhny Novgorod Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

Zaglebie Sosnowiec vs Ružomberok Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

FC 08 Homburg vs US Hostert Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

Septemvri Sofia vs Navbahor Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

FC Isloch Minsk R. vs FC Slutsk Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

Pirin Blagoevgrad vs Botev Vratsa Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

Zrinjski vs Zlaté Moravce Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

Maribor vs Dynamo Kyiv Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

WSG Wattens vs Kufstein Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

Bate Borisov vs Slavia Mozyr Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

FC Gomel vs Lokomotiv Gomel Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

CSKA 1948 vs FK Aksu Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

Rubin vs Krylya Sovetov Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

Maccabi Haifa vs Maccabi Bnei Raina Live!

Ligat Ha'al - Israel

13:00

Cadiz vs Mallorca Live!

La Liga - Spain

13:00

Erzgebirge AUE vs Freiburg II Live!

3. Liga - Germany

13:00

MSV Duisburg vs VfL Osnabruck Live!

3. Liga - Germany

13:00

SV Meppen vs VfB Oldenburg Live!

3. Liga - Germany

13:00

Hallescher FC vs FSV Zwickau Live!

3. Liga - Germany

13:00

Verl vs FC Saarbrucken Live!

3. Liga - Germany

13:00

Bayreuth vs FC Ingolstadt 04 Live!

3. Liga - Germany

13:00

Hatayspor vs Trabzonspor Live!

Süper Lig - Turkey

13:00

Ankaragucu vs Gazişehir Gaziantep Live!

Süper Lig - Turkey

13:00

Altınordu vs Boluspor Live!

1. Lig - Turkey

13:00

Man Utd Zambia Academy vs Power Dynamos Live!

Super League - Zambia

13:00

Nchanga Rangers vs Chambishi Live!

Super League - Zambia

13:00

Green Eagles vs NAPSA Stars Live!

Super League - Zambia

13:00

Nkana vs Green Buffaloes Live!

Super League - Zambia

13:00

Lumwana Radiants vs ZESCO United Live!

Super League - Zambia

13:00

Nkwazi vs Kansanshi Dynamos Live!

Super League - Zambia

13:00

Prison Leopards vs Buildcon Live!

Super League - Zambia

13:00

Red Arrows vs Kabwe Warriors Live!

Super League - Zambia

13:00

Ascoli vs Palermo Live!

Serie B - Italy

13:00

Bari vs Perugia Live!

Serie B - Italy

13:00

Brescia vs como Live!

Serie B - Italy

13:00

Nuova Cosenza vs Parma Live!

Serie B - Italy

13:00

Sudtirol vs Reggina Live!

Serie B - Italy

13:00

Ternana vs Modena Live!

Serie B - Italy

13:00

Venezia vs Cittadella Live!

Serie B - Italy

13:00

FC Bocholt vs Fortuna Koln Live!

Regionalliga - West - Germany

13:00

Dynamo Schwerin vs Blau-Weiß 90 Berlin Live!

Oberliga - Nordost-Nord - Germany

13:00

Middlesbrough U18 vs Liverpool U18 Live!

U18 Premier League - North - England

13:00

Kiyovu Sports vs APR Live!

National Soccer League - Rwanda

13:00

Rwamagana City vs AS Kigali Live!

National Soccer League - Rwanda

13:00

Mukura vs Rayon Sports Live!

National Soccer League - Rwanda

13:00

Real Betis W vs Madrid CFF W Live!

Primera División Femenina - Spain

13:00

Gzira United vs Hibernians Live!

Premier League - Malta

13:00

Birkirkara vs Santa Lucía Live!

Premier League - Malta

13:00

AC oulu vs Ilves Tampere Live!

League Cup - Finland

13:00

Top Junior vs Inter Star Live!

Ligue A - Burundi

13:00

Magara Young Boys vs Bujumbura City Live!

Ligue A - Burundi

13:00

Tigre Noir vs Rukinzo Live!

Ligue A - Burundi

13:00

Rosenborg U19 vs Kristiansund U19 Live!

Nasjonal U19 Champions League - Norway

13:00

Brann U19 vs Viking U19 Live!

Nasjonal U19 Champions League - Norway

13:00

HamKam U19 vs Bodø / Glimt U19 Live!

Nasjonal U19 Champions League - Norway

13:00

Lija Athletic vs Marsa Live!

Challenge League - Malta

13:00

Qrendi vs Mqabba Live!

Challenge League - Malta

13:00

SAK Klagenfurt vs Treibach Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

Wiedenbrück vs Hessen Kassel Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

Leinfelden-Echterdingen vs SGV Freiberg Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

Nagold vs Balingen Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

Borussia M’gladbach II vs Rot-weiss Oberhausen Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

Kaan-Marienborn vs Finnentrop / Bamenohl Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

AFC Eskilstuna vs Djurgardens IF Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

IFK Varnamo vs Landskrona BoIS Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

Lippstadt 08 vs SV Rodinghausen Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

Rot Weiss Ahlen vs Schwarz-Weiß Rehden Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

Homberg vs Straelen Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

Nürnberg II vs Kaiserslautern II Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

Greuther Fürth II vs Ammerthal Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

Augsburg II vs Stuttgart II Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

Türkgücü-Ataspor vs Schwaben Augsburg Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

Helsingborg vs Mjallby AIF Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

Jonkopings Sodra vs Atvidabergs FF Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

Köln II vs Aubstadt Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

Düren Merzenich vs Hennef 05 Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

FV Ravensburg vs VfR Aalen Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

Holstein Kiel II vs Atlas Delmenhorst Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

SSV Jeddeloh vs Papenburg Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

IFK Norrkoping vs Vasteras SK FK Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

Táborsko vs Slavia Praha II Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

Bordesholm vs St. Pauli II Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

VfB Lubeck vs Preussen Munster Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

Kilia Kiel vs Weiche Flensburg Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

Schalke 04 II vs Kickers Offenbach Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

Sogndal vs hodd Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

Molde vs Træff Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

Weiden vs Hankofen-Hailing Live!

Friendlies Clubs - World

13:10

Dibba Al Hisn vs Al Ramms Live!

Division 1 - United-Arab-Emirates

13:15

FF Jaro vs SJK Akatemia Live!

Ykköscup - Finland

13:15

Dibba Al-Fujairah vs Al-Jazira Live!

Pro League - United-Arab-Emirates

13:15

Al Bataeh vs Al-Ittihad Kalba Live!

Pro League - United-Arab-Emirates

13:30

Longueau vs Amiens AC Live!

National 3 - Group I - France

13:30

Al Riffa vs Khalidiya Live!

Premier League - Bahrain

13:30

Shënkolli vs Gramshi Live!

2nd Division - Group A - Albania

13:30

Kisvarda FC vs Paks Live!

NB I - Hungary

13:30

Excelsior Maassluis vs FC Lisse Live!

Tweede Divisie - Netherlands

13:30

AC Milan W vs Inter Milano W Live!

Serie A Women - Italy

13:30

Fiorentina W vs Pomigliano Live!

Serie A Women - Italy

13:30

Mamelodi Sundowns vs Sekhukhune United Live!

Premier Soccer League - South-Africa

13:30

Black Leopards vs University of Pretoria Live!

1st Division - South-Africa

13:30

JDR Stars vs MM Platinum Live!

1st Division - South-Africa

13:30

Polokwane City vs Magesi Live!

1st Division - South-Africa

13:30

Dovo vs RKAV Volendam Live!

Derde Divisie - Saturday - Netherlands

13:30

ACV vs Harkemase Boys Live!

Derde Divisie - Saturday - Netherlands

13:30

SteDoCo vs Barendrecht Live!

Derde Divisie - Saturday - Netherlands

13:30

Hoek vs GVVV Veenendaal Live!

Derde Divisie - Saturday - Netherlands

13:30

FeralpiSalò U19 vs Brescia U19 Live!

Campionato Primavera - 2 - Italy

13:30

AlbinoLeffe U19 vs Cremonese U19 Live!

Campionato Primavera - 2 - Italy

13:30

Cittadella U19 vs Vicenza U19 Live!

Campionato Primavera - 2 - Italy

13:30

Alessandria U19 vs Monza U19 Live!

Campionato Primavera - 2 - Italy

13:30

Genoa U19 vs Parma U19 Live!

Campionato Primavera - 2 - Italy

13:30

SPAL U19 vs Pordenone U19 Live!

Campionato Primavera - 2 - Italy

13:30

Como U19 vs Reggiana U19 Live!

Campionato Primavera - 2 - Italy

13:30

Padova U19 vs Venezia U19 Live!

Campionato Primavera - 2 - Italy

13:30

Lazio U19 vs Ascoli U19 Live!

Campionato Primavera - 2 - Italy

13:30

Cosenza U19 vs Benevento U19 Live!

Campionato Primavera - 2 - Italy

13:30

Crotone U19 vs Monopoli U19 Live!

Campionato Primavera - 2 - Italy

13:30

Perugia U19 vs Pisa U19 Live!

Campionato Primavera - 2 - Italy

13:30

Spezia U19 vs Ternana U19 Live!

Campionato Primavera - 2 - Italy

13:30

Imolese U19 vs Virtus Entella U19 Live!

Campionato Primavera - 2 - Italy

13:30

Pescara U19 vs Viterbese Castrense U19 Live!

Campionato Primavera - 2 - Italy

13:30

Carrarese vs Alessandria Live!

Serie C - Girone B - Italy

13:30

Virtus Entella vs Gubbio Live!

Serie C - Girone B - Italy

13:30

Fiorenzuola vs Imolese Live!

Serie C - Girone B - Italy

13:30

Robur Siena vs Olbia Live!

Serie C - Girone B - Italy

13:30

Torres vs Recanatese Live!

Serie C - Girone B - Italy

13:30

San Donato Tavarnelle vs Reggiana Live!

Serie C - Girone B - Italy

13:30

Vibonese vs Catania Live!

Serie D - Girone I - Italy

13:30

Cruzeiro vs Athletic Club Live!

Mineiro - 1 - Brazil

13:30

Ajax U18 vs PEC Zwolle U18 Live!

U18 Divisie 1 - Netherlands

13:30

Groningen U21 vs De Graafschap U21 Live!

U21 Divisie 1 - Netherlands

13:30

Ried vs SKN ST. Polten Live!

Friendlies Clubs - World

13:30

Varbergs BoIS FC vs falkenbergs FF Live!

Friendlies Clubs - World

13:30

Prisons XI vs Extension Gunners Live!

Premier League - Botswana

14:00

Llandudno vs Gresford Athletic Live!

FAW Championship - Wales

14:00

Le Havre II vs Vire Live!

National 3 - Group J - France

14:00

Racing Colombes 92 vs Caen II Live!

National 2 - Group A - France

14:00

Levski Sofia vs Johor Darul Takzim FC Live!

Friendlies Clubs - World

14:00

Warta Poznań vs Raków Częstochowa Live!

Ekstraklasa - Poland

14:00

Sibenik vs HNK Rijeka Live!

HNL - Croatia

14:00

Banbridge Town vs Ballymacash Rangers Live!

Premier Intermediate League - Northern-Ireland

14:00

Lisburn Distillery vs Queen’s University Live!

Premier Intermediate League - Northern-Ireland

14:00
14:00

Saint Etienne vs Sochaux Live!

Ligue 2 - France

14:00

Bohemians 1905 vs Teplice Live!

Czech Liga - Czech-Republic

14:00

Plzen vs Hradec Králové Live!

Czech Liga - Czech-Republic

14:00

Slovácko vs České Budějovice Live!

Czech Liga - Czech-Republic

14:00

Empoli vs Torino Live!

Serie A - Italy

14:00

Brechin vs Strathspey Thistle Live!

Football League - Highland League - Scotland

14:00

Deveronvale vs Brora Rangers Live!

Football League - Highland League - Scotland

14:00

Inverurie Loco Works vs Fraserburgh Live!

Football League - Highland League - Scotland

14:00

Llanidloes Town vs Holywell Live!

FAW Championship - Wales

14:00

Chirk AAA vs Colwyn Bay Live!

FAW Championship - Wales

14:00

Llantwit Major vs Pontardawe Town Live!

FAW Championship - Wales

14:00

Carmarthen Town vs Cwmbran Celtic Live!

FAW Championship - Wales

14:00

Spakenburg vs Kozakken Boys Live!

Tweede Divisie - Netherlands

14:00

AFC Amsterdam vs TEC Live!

Tweede Divisie - Netherlands

14:00

Grays Athletic vs AFC Sudbury Live!

Non League Div One - Isthmian North - England

14:00

Great Wakering Rovers vs Gorleston Live!

Non League Div One - Isthmian North - England

14:00

Beckenham Town vs Sittingbourne Live!

Non League Div One - Isthmian South East - England

14:00
14:00

Schiltigheim vs Prix-lès-Mézières Live!

National 3 - Group F - France

14:00

Feurs vs Saint-Étienne II Live!

National 3 - Group M - France

14:00

Sportlust ’46 vs DVS 33 Ermelo Live!

Derde Divisie - Saturday - Netherlands

14:00
14:00

Sparta Nijkerk vs Rijnvogels Live!

Derde Divisie - Saturday - Netherlands

14:00

Ter Leede vs Excelsior ’31 Live!

Derde Divisie - Saturday - Netherlands

14:00

Cosmos vs San Giovanni Live!

Campionato - San-Marino

14:00

Tre Penne vs Cailungo Live!

Campionato - San-Marino

14:00

Domagnano vs Juvenes / Dogana Live!

Campionato - San-Marino

14:00

Pennarossa vs Murata Live!

Campionato - San-Marino

14:00

ATK Mohun Bagan vs Odisha Live!

Indian Super League - India

14:00

Sua Flamingoes vs Gaborone United Live!

Premier League - Botswana

14:00

Security Systems vs Mogoditshane Fighters Live!

Premier League - Botswana

14:00

Morupule Wanderers vs Masitaoka Live!

Premier League - Botswana

14:00

Nico United vs Galaxy Live!

Premier League - Botswana

14:00

KPV-j vs JJK Live!

Ykköscup - Finland

14:00

Fylkir vs Vikingur Reykjavik Live!

Reykjavik Cup - Iceland

14:00

KR Reykjavik vs IR Reykjavik Live!

Reykjavik Cup - Iceland

14:00

Oeste vs Comercial Live!

Paulista - A2 - Brazil

14:00

Al Nejmeh vs Shabab Al Sahel Live!

Premier League - Lebanon

14:00

FC Lahti vs Honka Live!

League Cup - Finland

14:00

AZ U18 vs PSV U18 Live!

U18 Divisie 1 - Netherlands

14:00

ADO Den Haag II vs NAC U21 Live!

U21 Divisie 1 - Netherlands

14:00

Thaqafi Tulkarem vs Ahli Al-Khalil Live!

West Bank Premier League - Palestine

14:00

Deutschlandsberger SC vs Grazer AK Live!

Friendlies Clubs - World

14:00

Red Bull Salzburg vs Slovan Bratislava Live!

Friendlies Clubs - World

14:00

Alemannia Aachen vs SV Breinig Live!

Friendlies Clubs - World

14:00

Sligo Rovers vs Galway United Live!

Friendlies Clubs - World

14:00

Khimki vs Pyunik Yerevan Live!

Friendlies Clubs - World

14:00

Atletico Uri vs Sarrabus Ogliastra Live!

Serie D - Girone G - Italy

14:15

Twente / Heracles U21 vs Feyenoord U21 Live!

U21 Divisie 1 - Netherlands

14:30

SC Freiburg vs FC Augsburg Live!

Bundesliga - Germany

14:30

FSV Mainz 05 vs VfL BOCHUM Live!

Bundesliga - Germany

14:30

1899 Hoffenheim vs Borussia Monchengladbach Live!

Bundesliga - Germany

14:30

Hertha Berlin vs Union Berlin Live!

Bundesliga - Germany

14:30

Werder Bremen vs VfL Wolfsburg Live!

Bundesliga - Germany

14:30

Porthmadog vs Ruthin Town Live!

FAW Championship - Wales

14:30

Penrhyncoch vs Holyhead Hotspur Live!

FAW Championship - Wales

14:30

Guilsfield vs Conwy Borough Live!

FAW Championship - Wales

14:30

llanelli AFC vs Barry Town Live!

FAW Championship - Wales

14:30

Sagrada Esperança vs Interclube Live!

Girabola - Angola

14:30

Cercle de Joachim vs Entente Boulet Rouge Live!

Mauritian League - Mauritius

14:30

Haguenau vs Olympique St Quentin Live!

National 2 - Group B - France

14:45
15:00

Penybont vs Newtown AFC Live!

Premier League - Wales

15:00

Coventry vs Huddersfield Live!

Championship - England

15:00

Shelbourne vs Drogheda United Live!

Friendlies Clubs - World

15:00

Vilaverdense vs Felgueiras 1932 Live!

Liga 3 - Portugal

15:00

Hibernian vs Aberdeen Live!

Premiership - Scotland

15:00

Rangers vs ST Johnstone Live!

Premiership - Scotland

15:00

Ross County vs Kilmarnock Live!

Premiership - Scotland

15:00

ST Mirren vs Motherwell Live!

Premiership - Scotland

15:00

Dundee vs Queen’s Park Live!

Championship - Scotland

15:00

Morton vs Arbroath Live!

Championship - Scotland

15:00

Partick vs Hamilton Academical Live!

Championship - Scotland

15:00

Raith Rovers vs Inverness CT Live!

Championship - Scotland

15:00

Albion Rovers vs Forfar Athletic Live!

League Two - Scotland

15:00

Annan Athletic vs East Fife Live!

League Two - Scotland

15:00

Dumbarton vs Bonnyrigg Rose Athletic Live!

League Two - Scotland

15:00

Stenhousemuir vs Elgin City Live!

League Two - Scotland

15:00

Stirling Albion vs Stranraer Live!

League Two - Scotland

15:00

Airdrie United vs Alloa Athletic Live!

League One - Scotland

15:00

Clyde vs Dunfermline Live!

League One - Scotland

15:00

Edinburgh City vs Falkirk Live!

League One - Scotland

15:00

Montrose vs Kelty Hearts Live!

League One - Scotland

15:00

Peterhead vs Queen of the South Live!

League One - Scotland

15:00

KVC Westerlo vs KV Mechelen Live!

Jupiler Pro League - Belgium

15:00

Excelsior Virton vs RSC Anderlecht II Live!

Challenger Pro League - Belgium

15:00

Burton Albion vs Oxford United Live!

League One - England

15:00

Cheltenham vs Port Vale Live!

League One - England

15:00

Lincoln vs Cambridge United Live!

League One - England

15:00

Milton Keynes Dons vs Exeter City Live!

League One - England

15:00

Morecambe vs Bristol Rovers Live!

League One - England

15:00

Peterborough vs Portsmouth Live!

League One - England

15:00

Shrewsbury vs Forest Green Live!

League One - England

15:00

AFC Wimbledon vs Stockport County Live!

League Two - England

15:00

Barrow vs Northampton Live!

League Two - England

15:00

Crawley Town vs Salford City Live!

League Two - England

15:00

Harrogate Town vs Sutton Utd Live!

League Two - England

15:00

Hartlepool vs Colchester Live!

League Two - England

15:00

Mansfield Town vs Doncaster Live!

League Two - England

15:00

Rochdale vs Carlisle Live!

League Two - England

15:00

Swindon Town vs Gillingham Live!

League Two - England

15:00

Tranmere vs Leyton Orient Live!

League Two - England

15:00

Ballinamallard United vs Loughgall Live!

Championship - Northern-Ireland

15:00

Institute vs Ards Live!

Championship - Northern-Ireland

15:00

Warrenpoint Town vs Newington Youth Live!

Championship - Northern-Ireland

15:00

Dungannon Swifts vs Coleraine FC Live!

Premiership - Northern-Ireland

15:00

Portadown vs Linfield Live!

Premiership - Northern-Ireland

15:00

Hull City vs QPR Live!

Championship - England

15:00

Middlesbrough vs Watford Live!

Championship - England

15:00

Preston vs Coventry Live!

Championship - England

15:00

Petrolul Ploiesti vs Chindia Targoviste Live!

Liga I - Romania

15:00

Civil Service Strollers vs Bo’ness United Live!

Football League - Lowland League - Scotland

15:00

Dalbeattie Star vs Stirling University Live!

Football League - Lowland League - Scotland

15:00

East Kilbride vs Celtic II Live!

Football League - Lowland League - Scotland

15:00

East Stirlingshire vs Berwick Rangers Live!

Football League - Lowland League - Scotland

15:00

Gala Fairydean Rovers vs Cumbernauld Colts Live!

Football League - Lowland League - Scotland

15:00

Hearts U21 vs Edinburgh University Live!

Football League - Lowland League - Scotland

15:00

Spartans vs Caledonian Braves Live!

Football League - Lowland League - Scotland

15:00

Tranent Juniors vs Gretna 2008 Live!

Football League - Lowland League - Scotland

15:00

Banks O’ Dee vs Wick Academy Live!

Football League - Highland League - Scotland

15:00

Formartine United vs Keith Live!

Football League - Highland League - Scotland

15:00

Forres Mechanics vs Turriff United Live!

Football League - Highland League - Scotland

15:00
15:00

Nairn County vs Lossiemouth Live!

Football League - Highland League - Scotland

15:00
15:00

AEK Larnaca vs Apoel Nicosia Live!

1. Division - Cyprus

15:00

Aldershot Town vs Oldham Live!

National League - England

15:00

Altrincham vs Boreham Wood Live!

National League - England

15:00

Barnet vs Chesterfield Live!

National League - England

15:00

Dagenham & Redbridge vs Yeovil Town Live!

National League - England

15:00

Dorking Wanderers vs Solihull Moors Live!

National League - England

15:00

Notts County vs FC Halifax Town Live!

National League - England

15:00

Scunthorpe vs Bromley Live!

National League - England

15:00

Southend vs Eastleigh Live!

National League - England

15:00

Torquay vs Maidstone Utd Live!

National League - England

15:00

Wealdstone vs Gateshead Live!

National League - England

15:00

York vs Maidenhead Live!

National League - England

15:00

Bath City vs Farnborough Live!

National League - South - England

15:00

Chelmsford City vs Welling United Live!

National League - South - England

15:00

Cheshunt vs Slough Town Live!

National League - South - England

15:00

Dulwich Hamlet vs Eastbourne Borough Live!

National League - South - England

15:00

Ebbsfleet United vs Concord Rangers Live!

National League - South - England

15:00

Havant & Wville vs Hampton & Richmond Live!

National League - South - England

15:00

Hemel Hempstead Town vs Dover Live!

National League - South - England

15:00

Hungerford Town vs Chippenham Town Live!

National League - South - England

15:00

Oxford City vs Weymouth Live!

National League - South - England

15:00

Taunton Town vs St Albans City Live!

National League - South - England

15:00

Tonbridge Angels vs Braintree Live!

National League - South - England

15:00

Worthing vs Dartford Live!

National League - South - England

15:00

AFC Fylde vs Chester Live!

National League - North - England

15:00

AFC Telford United vs Southport Live!

National League - North - England

15:00

Alfreton Town vs Kettering Town Live!

National League - North - England

15:00

Blyth Spartans vs Buxton Live!

National League - North - England

15:00

Boston United vs Scarborough Athletic Live!

National League - North - England

15:00

Brackley Town vs Gloucester City Live!

National League - North - England

15:00

Bradford (Park Avenue) vs Chorley Live!

National League - North - England

15:00

Curzon Ashton vs Farsley Celtic FC Live!

National League - North - England

15:00

Darlington 1883 vs Spennymoor Town Live!

National League - North - England

15:00

Hereford vs Banbury United Live!

National League - North - England

15:00

Leamington vs King’s Lynn Town Live!

National League - North - England

15:00

Peterborough Sports vs Kidderminster Harriers Live!

National League - North - England

15:00

Bowers & Pitsea vs Potters Bar Town Live!

Non League Premier - Isthmian - England

15:00

Brightlingsea Regent vs Folkestone Invicta Live!

Non League Premier - Isthmian - England

15:00

Canvey Island vs Herne Bay Live!

Non League Premier - Isthmian - England

15:00

Corinthian-Casuals vs Bognor Regis Town Live!

Non League Premier - Isthmian - England

15:00

Cray Wanderers vs Lewes Live!

Non League Premier - Isthmian - England

15:00

Enfield Town vs Carshalton Athletic Live!

Non League Premier - Isthmian - England

15:00

Haringey Borough vs Hastings United Live!

Non League Premier - Isthmian - England

15:00

AFC Hornchurch vs Aveley Live!

Non League Premier - Isthmian - England

15:00

Horsham vs Billericay Town Live!

Non League Premier - Isthmian - England

15:00

Kingstonian vs Bishop’s Stortford Live!

Non League Premier - Isthmian - England

15:00

Margate vs Wingate & Finchley Live!

Non League Premier - Isthmian - England

15:00

Atherton Collieries vs South Shields Live!

Non League Premier - Northern - England

15:00

Belper Town vs Bamber Bridge Live!

Non League Premier - Northern - England

15:00

United of Manchester vs Warrington Town Live!

Non League Premier - Northern - England

15:00

Guiseley AFC vs Hyde United Live!

Non League Premier - Northern - England

15:00

Lancaster City vs Matlock Town Live!

Non League Premier - Northern - England

15:00

Marine vs Ashton United Live!

Non League Premier - Northern - England

15:00

Morpeth Town vs Radcliffe Live!

Non League Premier - Northern - England

15:00

Stafford Rangers vs Marske United Live!

Non League Premier - Northern - England

15:00

Stalybridge Celtic vs Gainsborough Trinity Live!

Non League Premier - Northern - England

15:00
15:00

Whitby Town vs Nantwich Town Live!

Non League Premier - Northern - England

15:00

Beaconsfield Town vs Chesham United Live!

Non League Premier - Southern South - England

15:00

Bracknell Town vs Winchester City Live!

Non League Premier - Southern South - England

15:00

Dorchester Town vs Swindon Supermarine Live!

Non League Premier - Southern South - England

15:00

Gosport Borough vs Hayes & Yeading United Live!

Non League Premier - Southern South - England

15:00
15:00
15:00

Metropolitan Police vs Hanwell Town Live!

Non League Premier - Southern South - England

15:00

North Leigh vs Hartley Wintney Live!

Non League Premier - Southern South - England

15:00

Plymouth Parkway vs Poole Town Live!

Non League Premier - Southern South - England

15:00

Weston-super-Mare vs Truro City Live!

Non League Premier - Southern South - England

15:00

Yate Town vs Tiverton Town Live!

Non League Premier - Southern South - England

15:00

AFC Rushden & Diamonds vs Stratford Town Live!

Non League Premier - Southern Central - England

15:00
15:00

Hednesford Town vs Alvechurch Live!

Non League Premier - Southern Central - England

15:00

Hitchin Town vs Bedford Town Live!

Non League Premier - Southern Central - England

15:00

Ilkeston Town vs Coalville Town Live!

Non League Premier - Southern Central - England

15:00
15:00
15:00

Mickleover Sports vs Rushall Olympic Live!

Non League Premier - Southern Central - England

15:00

Nuneaton Town vs Stourbridge Live!

Non League Premier - Southern Central - England

15:00

Redditch United vs Bromsgrove Sporting Live!

Non League Premier - Southern Central - England

15:00

Royston Town vs Needham Market Live!

Non League Premier - Southern Central - England

15:00

Brentwood Town vs Stowmarket Town Live!

Non League Div One - Isthmian North - England

15:00

Coggeshall Town vs Basildon United Live!

Non League Div One - Isthmian North - England

15:00

Hullbridge Sports vs Heybridge Swifts Live!

Non League Div One - Isthmian North - England

15:00

Lowestoft Town vs New Salamis Live!

Non League Div One - Isthmian North - England

15:00

Maldon & Tiptree vs East Thurrock United Live!

Non League Div One - Isthmian North - England

15:00

Tilbury vs Felixstowe & Walton Utd Live!

Non League Div One - Isthmian North - England

15:00
15:00
15:00
15:00
15:00

Chipstead vs Ashford Town (Middlesex) Live!

Non League Div One - Isthmian South Central - England

15:00
15:00
15:00

Thatcham Town vs Tooting & Mitcham United Live!

Non League Div One - Isthmian South Central - England

15:00
15:00

Walton & Hersham vs Sutton Common Rovers Live!

Non League Div One - Isthmian South Central - England

15:00
15:00
15:00

Bristol Manor Farm vs Willand Rovers Live!

Non League Div One - Southern South - England

15:00
15:00

Hamworthy United vs Larkhall Athletic Live!

Non League Div One - Southern South - England

15:00
15:00

Paulton Rovers vs Evesham United Live!

Non League Div One - Southern South - England

15:00

Westbury United vs AFC Totton Live!

Non League Div One - Southern South - England

15:00

Wimborne Town vs Tavistock Live!

Non League Div One - Southern South - England

15:00

Ashford United vs Chatham Town Live!

Non League Div One - Isthmian South East - England

15:00
15:00

Chichester City vs Haywards Heath Town Live!

Non League Div One - Isthmian South East - England

15:00
15:00
15:00

Littlehampton Town vs Cray Valley PM Live!

Non League Div One - Isthmian South East - England

15:00

Sevenoaks Town vs East Grinstead Town Live!

Non League Div One - Isthmian South East - England

15:00
15:00

City of Liverpool vs Ramsbottom United Live!

Non League Div One - Northern West - England

15:00

Clitheroe vs Witton Albion Live!

Non League Div One - Northern West - England

15:00

Glossop North End vs Widnes Live!

Non League Div One - Northern West - England

15:00

Kidsgrove Athletic vs Skelmersdale United Live!

Non League Div One - Northern West - England

15:00
15:00
15:00

Prescot Cables vs Trafford Live!

Non League Div One - Northern West - England

15:00

Runcorn Linnets vs Leek Town Live!

Non League Div One - Northern West - England

15:00

Workington vs Newcastle Town Live!

Non League Div One - Northern West - England

15:00

Bedworth United vs Dereham Town Live!

Non League Div One - Northern Midlands - England

15:00

Boldmere St. Michaels vs Chasetown Live!

Non League Div One - Northern Midlands - England

15:00

Cambridge City vs Halesowen Town Live!

Non League Div One - Northern Midlands - England

15:00
15:00

Harborough Town vs Corby Town Live!

Non League Div One - Northern Midlands - England

15:00

Loughborough Dynamo vs Sporting Khalsa Live!

Non League Div One - Northern Midlands - England

15:00

Spalding United vs Sutton Coldfield Town Live!

Non League Div One - Northern Midlands - England

15:00

St Neots Town vs Shepshed Dynamo Live!

Non League Div One - Northern Midlands - England

15:00
15:00

Carlton Town vs Shildon AFC Live!

Non League Div One - Northern East - England

15:00

Cleethorpes Town vs Dunston UTS Live!

Non League Div One - Northern East - England

15:00

Consett vs Grimsby Borough Live!

Non League Div One - Northern East - England

15:00

Hebburn Town vs Bridlington Town Live!

Non League Div One - Northern East - England

15:00

Lincoln United vs Brighouse Town Live!

Non League Div One - Northern East - England

15:00

Long Eaton United vs Stockton Town Live!

Non League Div One - Northern East - England

15:00

North Shields vs Stocksbridge Park Steels Live!

Non League Div One - Northern East - England

15:00

Pontefract Collieries vs Worksop Town Live!

Non League Div One - Northern East - England

15:00

Sheffield vs Grantham Town Live!

Non League Div One - Northern East - England

15:00

Aylesbury United vs Cirencester Town Live!

Non League Div One - Southern Central - England

15:00

Barton Rovers vs Biggleswade Town Live!

Non League Div One - Southern Central - England

15:00

Biggleswade vs Welwyn Garden City Live!

Non League Div One - Southern Central - England

15:00
15:00

Highworth Town vs Kidlington Live!

Non League Div One - Southern Central - England

15:00

AFC Kempston Rovers vs AFC Dunstable Live!

Non League Div One - Southern Central - England

15:00

Thame United vs Didcot Town Live!

Non League Div One - Southern Central - England

15:00

Waltham Abbey vs Hertford Town Live!

Non League Div One - Southern Central - England

15:00
15:00

São João Ver vs Montalegre Live!

Liga 3 - Portugal

15:00

Canelas 2010 vs Anadia Live!

Liga 3 - Portugal

15:00

Real vs Sporting CP B Live!

Liga 3 - Portugal

15:00

Amora vs Oliveira Hospital Live!

Liga 3 - Portugal

15:00

Levante W vs Alhama Live!

Primera División Femenina - Spain

15:00
15:00

Limonest vs Lyon Duchère II Live!

National 3 - Group M - France

15:00

Medeama vs Hearts of Oak Live!

Premier League - Ghana

15:00

Dragão vs Sporting de Cabinda Live!

Girabola - Angola

15:00

Petro de Luanda vs Santa Rita Live!

Girabola - Angola

15:00

Académica do Lobito vs Cuando Cubango Live!

Girabola - Angola

15:00
15:00

Atzeneta vs Castellón II Live!

Tercera División RFEF - Group 6 - Spain

15:00

Ponferradina II vs Real Ávila Live!

Tercera División RFEF - Group 8 - Spain

15:00

Numancia II vs Cultural Leonesa II Live!

Tercera División RFEF - Group 8 - Spain

15:00

Binissalem vs Inter Manacor Live!

Tercera División RFEF - Group 11 - Spain

15:00

PE Sant Jordi vs Andratx Live!

Tercera División RFEF - Group 11 - Spain

15:00
15:00

AL Masry vs Pharco Live!

Premier League - Egypt

15:00

Panthères vs Dynamique Djougou Live!

Championnat National - Benin

15:00

Damissa vs Béké Bembèrèkè Live!

Championnat National - Benin

15:00

Cavaliers vs Tukunnin Live!

Championnat National - Benin

15:00

Buffles vs Dynamo Unacob Live!

Championnat National - Benin

15:00

Tonnerre vs Dynamo Abomey Live!

Championnat National - Benin

15:00

Dadjè vs Energie Live!

Championnat National - Benin

15:00

Hodio vs Espoir Savalou Live!

Championnat National - Benin

15:00

Loto Popo vs Bani Gansè Live!

Championnat National - Benin

15:00

HIFK Elsinki vs IF Gnistan Live!

Ykköscup - Finland

15:00

América U20 vs Mazatlán U20 Live!

U20 League - Mexico

15:00

Tigres UANL U20 vs Atlético San Luis U20 Live!

U20 League - Mexico

15:00

Al-Hidd vs Budaiya Live!

Premier League - Bahrain

15:00

Coquimbo Unido vs Palestino Live!

Primera División - Chile

15:00

St Joseph S Fc vs Europa Live!

Premier Division - Gibraltar

15:00

Southampton vs Blackpool Live!

FA Cup - England

15:00

Ipswich vs Burnley Live!

FA Cup - England

15:00

Sheffield Wednesday vs Fleetwood Town Live!

FA Cup - England

15:00

Fulham vs Sunderland Live!

FA Cup - England

15:00

Bendel Insurance vs Remo Stars Live!

NPFL - Nigeria

15:00

Enyimba vs Kwara United Live!

NPFL - Nigeria

15:00

Luton vs Grimsby Live!

FA Cup - England

15:00

Bristol City vs West Brom Live!

FA Cup - England

15:00

Blackburn vs Birmingham Live!

FA Cup - England

15:00

Orgryte IS vs Oddevold Live!

Friendlies Clubs - World

15:00

FK Zalgiris Vilnius vs Hegelmann Litauen Live!

Friendlies Clubs - World

15:00

Belfort vs Epinal Live!

National 2 - Group B - France

15:00
15:00
15:00

Akwa Starlets vs Rivers United Live!

NPFL - Nigeria

15:15

Girona vs Barcelona Live!

La Liga - Spain

15:15

Granada CF vs FC Andorra Live!

Segunda División - Spain

15:15

Club Brugge W vs Eendracht Aalst W Live!

Super League Women - Belgium

15:15

Genoa vs Pisa Live!

Serie B - Italy

15:15

Zebbug Rangers vs Gudja United Live!

Premier League - Malta

15:15

Mosta vs Pietà Hotspurs Live!

Premier League - Malta

15:15
15:15

RSD Alcalá vs Ursaria Live!

Tercera División RFEF - Group 7 - Spain

15:30

Ashdod vs Ironi Kiryat Shmona Live!

Ligat Ha'al - Israel

15:30

PSV Eindhoven vs GO Ahead Eagles Live!

Eredivisie - Netherlands

15:30

Moroka Swallows vs Supersport United Live!

Premier Soccer League - South-Africa

15:30

Burgos Promesas vs Compostela Live!

Segunda División RFEF - Group 1 - Spain

15:30
15:30

Atlético Astorga vs Almazán Live!

Tercera División RFEF - Group 8 - Spain

15:30
15:30

Atlético Tordesillas vs Bembibre Live!

Tercera División RFEF - Group 8 - Spain

15:30
15:30
15:30

Etoile Filante vs ASEC-K Live!

Ligue 1 - Burkina-Faso

15:30

Vitesse vs SONABEL Live!

Ligue 1 - Burkina-Faso

15:30

Zejtun Corinthians vs Sliema Wanderers Live!

Challenge League - Malta

15:30

Vittoriosa Stars vs Swieqi United Live!

Challenge League - Malta

15:30
15:30
15:30
15:30

Aurrerá Vitoria vs San Ignacio Live!

Tercera División RFEF - Group 4 - Spain

15:30
15:30

CF Gandía vs Patacona Live!

Tercera División RFEF - Group 6 - Spain

15:30
15:30
15:45

Polvorín vs Cristo Atlético Live!

Segunda División RFEF - Group 1 - Spain

15:45

vaasa PS vs haka Live!

League Cup - Finland

16:00

Andrézieux vs Romorantin Live!

National 2 - Group D - France

16:00

Ludogorets vs Dinamo Tbilisi Live!

Friendlies Clubs - World

16:00

Shabab Alsamu vs Markez Balata Live!

West Bank Premier League - Palestine

16:00

Vitoria Setubal vs Moncarapachense Live!

Liga 3 - Portugal

16:00

Maccabi Netanya vs Sektzia Nes Tziona Live!

Ligat Ha'al - Israel

16:00

Estac Troyes vs Lens Live!

Ligue 1 - France

16:00

Debreceni VSC vs Zalaegerszegi TE Live!

NB I - Hungary

16:00

Antalyaspor vs Ümraniyespor Live!

Süper Lig - Turkey

16:00

Giresunspor vs Galatasaray Live!

Süper Lig - Turkey

16:00

Pendikspor vs Genclerbirligi Live!

1. Lig - Turkey

16:00

SD Logroñés vs Real Murcia Live!

Primera División RFEF - Group 2 - Spain

16:00

Fuenlabrada vs Cultural Leonesa Live!

Primera División RFEF - Group 1 - Spain

16:00

Correcaminos UAT II vs Inter de Querétaro Live!

Liga Premier Serie A - Mexico

16:00

Thaon vs Sarre Union Live!

National 3 - Group F - France

16:00

Aix les Bains vs Montluçon Live!

National 3 - Group M - France

16:00

Bourgoin-Jallieu vs Hauts Lyonnais Live!

National 3 - Group M - France

16:00
16:00

Trival Valderas vs Collado Villalba Live!

Tercera División RFEF - Group 7 - Spain

16:00

Santanyí vs Platges Calvià Live!

Tercera División RFEF - Group 11 - Spain

16:00
16:00

Juárez U20 vs Guadalajara U20 Live!

U20 League - Mexico

16:00

Sparta Rotterdam U18 vs Utrecht U18 Live!

U18 Divisie 1 - Netherlands

16:00

PEC Zwolle U21 vs Almere City II Live!

U21 Divisie 1 - Netherlands

16:00

Jabal Al Mukaber vs Islami Kalkelea Live!

West Bank Premier League - Palestine

16:00

Al Wahda FC vs Al-Wasl FC Live!

Pro League - United-Arab-Emirates

16:00

Strømsgodset U19 vs Start U19 Live!

Nasjonal U19 Champions League - Norway

16:00

Shamrock Rovers vs Wexford Live!

Friendlies Clubs - World

16:00

Reims II vs Wasquehal Live!

National 2 - Group B - France

16:00

Rápido Bouzas vs Villalbés Live!

Tercera División RFEF - Group 1 - Spain

16:00

Huétor Vega vs Huracán Melilla Live!

Tercera División RFEF - Group 9 - Spain

16:00

Torre del Mar vs Motril Live!

Tercera División RFEF - Group 9 - Spain

16:10

Dinamo Zagreb vs NK Lokomotiva Zagreb Live!

HNL - Croatia

16:30

Widzew Łódź vs Pogon Szczecin Live!

Ekstraklasa - Poland

16:30

Ourense CF vs Marino de Luanco Live!

Segunda División RFEF - Group 1 - Spain

16:30

Fermana vs Montevarchi Calcio Live!

Serie C - Girone B - Italy

16:30

Pontedera vs Cesena Live!

Serie C - Girone B - Italy

16:30

Rimini vs Lucchese Live!

Serie C - Girone B - Italy

16:30

Ancona vs Vis Pesaro Live!

Serie C - Girone B - Italy

16:30
16:30

Santa Úrsula vs Panadería Pulido Live!

Tercera División RFEF - Group 12 - Spain

16:30

Muharraq vs Sitra Live!

Premier League - Bahrain

16:45
17:00

Feignies-Aulnoye vs Valenciennes II Live!

National 3 - Group I - France

17:00

Grand-Quevilly vs Avranches II Live!

National 3 - Group J - France

17:00

Alençon vs Dives-Cabourg Live!

National 3 - Group J - France

17:00

C’ Chartres vs Rouen Live!

National 2 - Group A - France

17:00

Poitiers vs Chauvigny Live!

National 3 - Group A - France

17:00

Selongey vs Grandvillars Live!

National 3 - Group E - France

17:00

Stade Plabennec vs Montagnarde Live!

National 3 - Group K - France

17:00

FC Aarau vs FC Thun Live!

Challenge League - Switzerland

17:00

FC Lugano vs Grasshoppers Live!

Super League - Switzerland

17:00

Sigma Olomouc vs Sparta Praha Live!

Czech Liga - Czech-Republic

17:00

Cremonese vs Inter Live!

Serie A - Italy

17:00

Doxa vs Anorthosis Live!

1. Division - Cyprus

17:00

De Treffers vs Ijsselmeervogels Live!

Tweede Divisie - Netherlands

17:00

Beauvais vs Évreux 27 Live!

National 2 - Group A - France

17:00

St-Pryvé St-Hilaire vs Châteaubriant Live!

National 2 - Group A - France

17:00

Granville vs Rennes II Live!

National 2 - Group A - France

17:00

Metz II vs Colmar Live!

National 2 - Group B - France

17:00

Hyères vs Lyon Duchere Live!

National 2 - Group C - France

17:00

Fréjus St-Raphaël vs Olympique d’Alès Live!

National 2 - Group C - France

17:00

Auxerre II vs Grasse Live!

National 2 - Group C - France

17:00

Chamalières vs Vierzon FC Live!

National 2 - Group D - France

17:00

Nantes II vs Bourges Foot 18 Live!

National 2 - Group D - France

17:00

Valencia II vs Terrassa Live!

Segunda División RFEF - Group 3 - Spain

17:00

Leones Negros vs Los Cabos United Live!

Liga Premier Serie A - Mexico

17:00

Challans vs USSA Vertou Live!

National 3 - Group B - France

17:00

Beaucouzé vs St-Philbert Gd Lieu Live!

National 3 - Group B - France

17:00

Saint-Nazaire AF vs La Roche sur Yon Live!

National 3 - Group B - France

17:00

La Roche VF vs Laval II Live!

National 3 - Group B - France

17:00

Sablé vs Changé Live!

National 3 - Group B - France

17:00

Pouzauges Réaumur vs Le Mans II Live!

National 3 - Group B - France

17:00

Le Poiré sur Vie vs Vendée Fontenay Live!

National 3 - Group B - France

17:00

Morteau Montlebon vs Besançon Live!

National 3 - Group E - France

17:00

Dieppe vs Oissel Live!

National 3 - Group J - France

17:00

ES du Mont-Gaillard vs Cherbourg Live!

National 3 - Group J - France

17:00

Ain Sud vs Vaulx Live!

National 3 - Group M - France

17:00

Clermont II vs Chambéry Live!

National 3 - Group M - France

17:00

Domerat vs Rumilly Vallières Live!

National 3 - Group M - France

17:00

Comunicaciones II vs Chimaltenango Live!

Primera División - Guatemala

17:00

KäPa vs PK-35 Live!

Friendlies Clubs - World

17:00
17:15

OH Leuven vs St. Truiden Live!

Jupiler Pro League - Belgium

17:15

Kortrijk vs Oostende Live!

Jupiler Pro League - Belgium

17:15

Real Madrid W vs Athletic Club W Live!

Primera División Femenina - Spain

17:15

Urduliz vs Aurrerá Ondarroa Live!

Tercera División RFEF - Group 4 - Spain

17:30

Beitar Jerusalem vs Hapoel Hadera Live!

Ligat Ha'al - Israel

17:30

Bayern Munich vs Eintracht Frankfurt Live!

Bundesliga - Germany

17:30

Sevilla vs Elche Live!

La Liga - Spain

17:30

Eibar vs Leganes Live!

Segunda División - Spain

17:30

Oviedo vs Villarreal II Live!

Segunda División - Spain

17:30

Volos NFC vs Panetolikos Live!

Super League 1 - Greece

17:30
17:30

Olympique Marcquois vs Lille II Live!

National 3 - Group I - France

17:30

Lions Gibraltar vs Mons Calpe Live!

Premier Division - Gibraltar

17:45

Waalwijk vs Emmen Live!

Eredivisie - Netherlands

17:45

Police vs Rahimo Live!

Ligue 1 - Burkina-Faso

18:00

Lège-Cap-Ferret vs Mont-de-Marsan Live!

National 3 - Group A - France

18:00

Força e Luz vs Santa Cruz RN Live!

Potiguar - Brazil

18:00

Hapoel Tel Aviv vs Maccabi Tel Aviv Live!

Ligat Ha'al - Israel

18:00

Quevilly vs Paris FC Live!

Ligue 2 - France

18:00

Rodez vs Guingamp Live!

Ligue 2 - France

18:00

Valenciennes vs Metz Live!

Ligue 2 - France

18:00

Grenoble vs Bastia Live!

Ligue 2 - France

18:00

Amiens vs LE Havre Live!

Ligue 2 - France

18:00

PAU vs Annecy Live!

Ligue 2 - France

18:00

Nimes vs Niort Live!

Ligue 2 - France

18:00

Caen vs Laval Live!

Ligue 2 - France

18:00

Universitatea Craiova vs AFC Hermannstadt Live!

Liga I - Romania

18:00

Mechelen vs Genk W Live!

Super League Women - Belgium

18:00

Barcelona B vs Real Sociedad II Live!

Primera División RFEF - Group 2 - Spain

18:00
18:00

Rayo Majadahonda vs Unionistas de Salamanca Live!

Primera División RFEF - Group 1 - Spain

18:00

Racing Ferrol vs AD Ceuta FC Live!

Primera División RFEF - Group 1 - Spain

18:00

PAS Giannina vs Atromitos Live!

Super League 1 - Greece

18:00

Dijon vs Bordeaux Live!

Ligue 2 - France

18:00

Diksmuide vs Sparta Heestert Live!

Provincial - West-Vlaanderen - Belgium

18:00

Wevelgem City vs Blankenberge Live!

Provincial - West-Vlaanderen - Belgium

18:00

Tshakhuma Madzivhadila vs Orlando Pirates Live!

Premier Soccer League - South-Africa

18:00

Cercle Brugge II vs Torhout Live!

Second Amateur Division - VFV A - Belgium

18:00

Roeselare Daisel vs Eendracht Aalter Live!

Third Amateur Division - VFV A - Belgium

18:00

USAC vs Marília Live!

Paulista - A3 - Brazil

18:00

Rio Claro vs EC Lemense Live!

Paulista - A2 - Brazil

18:00

Globo vs Potyguar Live!

Potiguar - Brazil

18:00

Pumas UNAM W vs Pachuca W Live!

Liga MX Femenil - Mexico

18:00

Santa Maria vs Paranoá Live!

Brasiliense - Brazil

18:00

Sport Huancayo vs UTC Live!

Primera División - Peru

18:00

Preston vs Tottenham Live!

FA Cup - England

18:15

Estanciano vs Lagarto Live!

Sergipano - Brazil

18:15

Frei Paulistano vs Atlético Gloriense Live!

Sergipano - Brazil

18:30

Ferencvarosi TC vs Vasas Live!

NB I - Hungary

18:30

De Kempen vs Vosselaar Live!

Provincial - Antwerpen - Belgium

18:30

Eendracht Zoersel vs Loenhout Live!

Provincial - Antwerpen - Belgium

18:30

Achel vs Helson Helchteren Live!

Provincial - Limburg - Belgium

18:30

KFC Eksel vs Herk Live!

Provincial - Limburg - Belgium

18:30

Hechtel vs Herkol Live!

Provincial - Limburg - Belgium

18:30

DT Borsbeke vs Sottegem Live!

Provincial - Oost-Vlaanderen - Belgium

18:30

Munkzwalm vs Haasdonk Live!

Provincial - Oost-Vlaanderen - Belgium

18:30

Linden vs Hoegaarden-Outgaarden Live!

Provincial - Brabant VFV - Belgium

18:30

Turnhout vs Lyra-Lierse Berlaar Live!

Second Amateur Division - VFV B - Belgium

18:30

Witgoor Sport vs Houtvenne Live!

Third Amateur Division - VFV B - Belgium

18:30

Sint-Lenaarts vs Betekom Live!

Third Amateur Division - VFV B - Belgium

18:30

Francs Borains vs Olympic Charleroi Live!

First Amateur Division - Belgium

18:30

Nova Iguaçu vs Bangu Live!

Carioca - 1 - Brazil

18:30

Rio Branco PR vs Cascavel Live!

Paranaense - 1 - Brazil

18:45

River AC vs Fluminense PI Live!

Piauiense - Brazil

19:00

Slask Wroclaw vs Zaglebie Lubin Live!

Ekstraklasa - Poland

19:00

NEC Nijmegen vs Sparta Rotterdam Live!

Eredivisie - Netherlands

19:00

Heerenveen vs Vitesse Live!

Eredivisie - Netherlands

19:00

Lommel United vs Dender Live!

Challenger Pro League - Belgium

19:00

Paredes vs Fafe Live!

Liga 3 - Portugal

19:00

Antonia vs Ternesse Live!

Provincial - Antwerpen - Belgium

19:00

Herselt vs K. Kontich Live!

Provincial - Antwerpen - Belgium

19:00

Meeuwen vs Juve Hasselt Live!

Provincial - Limburg - Belgium

19:00

Groen Star Beek vs Weerstand Koersel Live!

Provincial - Limburg - Belgium

19:00

Perwez vs Stade Everois Live!

Provincial - Brabant ACFF - Belgium

19:00
19:00

Fernelmont-Hemptinne vs Evelette-Jallet Live!

Provincial - Namur - Belgium

19:00
19:00

Stade Bierbeek vs Elewijt Live!

Provincial - Brabant VFV - Belgium

19:00

Oudenaarde vs Harelbeke Live!

Second Amateur Division - VFV A - Belgium

19:00

KRC Gent vs Erpe-Mere United Live!

Second Amateur Division - VFV A - Belgium

19:00

Eendracht Aalst vs RFC Wetteren Live!

Second Amateur Division - VFV A - Belgium

19:00

Lokeren-Temse vs Zulte Waregem II Live!

Second Amateur Division - VFV A - Belgium

19:00

Berchem Sport vs Londerzeel Live!

Second Amateur Division - VFV B - Belgium

19:00

Sporting Hasselt vs City Pirates Antwerpen Live!

Second Amateur Division - VFV B - Belgium

19:00

Waremme vs Stockay-Warfusée Live!

Second Amateur Division - ACFF - Belgium

19:00
19:00

Union Saint-Gilloise II vs Warnant Live!

Second Amateur Division - ACFF - Belgium

19:00

Marloie Sport vs Libramont Live!

Third Amateur Division - ACFF B - Belgium

19:00

Huy vs Meix-Devant-Virton Live!

Third Amateur Division - ACFF B - Belgium

19:00

Wallonne Ciney vs US Givry Live!

Third Amateur Division - ACFF B - Belgium

19:00

Esperanza Pelt vs Zwarte Leeuw Live!

Third Amateur Division - VFV B - Belgium

19:00

Champigneulles vs Reims Sainte-Anne Live!

National 3 - Group F - France

19:00

Hoogstraten vs Rupel Boom Live!

First Amateur Division - Belgium

19:00
19:00

Patro Eisden vs Tienen Live!

First Amateur Division - Belgium

19:00

RAAL La Louvière vs Thes Sport Live!

First Amateur Division - Belgium

19:00

CRB vs CSA Live!

Alagoano - Brazil

19:00

Murici Fc vs ASA Live!

Alagoano - Brazil

19:00

Ceara vs Maracanã Live!

Cearense - 1 - Brazil

19:00

Pacajus vs Iguatu Live!

Cearense - 1 - Brazil

19:00

Atletico Goianiense vs Aparecidense Live!

Goiano - 1 - Brazil

19:00

Goiânia vs Goianésia Live!

Goiano - 1 - Brazil

19:00

Grêmio Anápolis vs Inhumas Live!

Goiano - 1 - Brazil

19:00

Gremio Osasco Audax vs RB Brasil Live!

Paulista - A3 - Brazil

19:00

Grêmio Prudente vs Rio Preto Live!

Paulista - A3 - Brazil

19:00

São José EC vs EC São Bernardo Live!

Paulista - A3 - Brazil

19:00

Ponte Preta vs Taubaté Live!

Paulista - A2 - Brazil

19:00

Jacuipense vs Itabuna Live!

Baiano - 1 - Brazil

19:00

Independiente FSJ vs Atletico Paranaense Live!

Paranaense - 1 - Brazil

19:00

Cacerense vs Luverdense Live!

Matogrossense - Brazil

19:00

Vilavelhense vs Rio Branco ES Live!

Capixaba - Brazil

19:00

Aquidauanense vs Novoperário Live!

Sul-Matogrossense - Brazil

19:00

Caldense vs Democrata GV Live!

Mineiro - 1 - Brazil

19:00

Ipatinga vs CAP Live!

Mineiro - 1 - Brazil

19:00

Democrata SL vs Pouso Alegre Live!

Mineiro - 1 - Brazil

19:00

Operário AM vs Fast Clube-Am Live!

Amazonense - Brazil

19:00

Campinense vs Serra Branca Live!

Paraibano - Brazil

19:00

Puerto San José vs Suchitepéquez Live!

Primera División - Guatemala

19:00

Deportivo Sanarate vs Deportivo Barberena Live!

Primera División - Guatemala

19:30

FC Basel 1893 vs FC Luzern Live!

Super League - Switzerland

19:30

Hannover 96 vs FC Kaiserslautern Live!

2. Bundesliga - Germany

19:30

Esperança d’Andorra vs UE Santa Coloma II Live!

2a Divisió - Andorra

19:30

La Massana vs FC Santa Coloma II Live!

2a Divisió - Andorra

19:30

Ranger’s vs Ordino II Live!

2a Divisió - Andorra

19:30

Ixelles vs Grez-Doiceau Live!

Provincial - Brabant ACFF - Belgium

19:30

La Gauloise vs Capesterre Bell Live!

Division d'Honneur - Guadeloupe

19:30

CERFA vs Moulien Live!

Division d'Honneur - Guadeloupe

19:30

Dynamo Le Moule vs Juventus Sainte-Anne Live!

Division d'Honneur - Guadeloupe

19:30

Internacional vs São Luiz Live!

Gaúcho - 1 - Brazil

19:30

Palmeiras vs Flamengo Live!

Supercopa do Brasil - Brazil

19:30

Dom Bosco vs União Rondonópolis Live!

Matogrossense - Brazil

19:30

Solidarité Scolaire vs Gourbeyre Live!

Division d'Honneur - Guadeloupe

19:45

Charleroi vs Union St. Gilloise Live!

Jupiler Pro League - Belgium

19:45

Atalanta vs Sampdoria Live!

Serie A - Italy

20:00

Berazategui vs Leandro N. Alem Live!

Primera C - Argentina

20:00

Liniers vs Excursionistas Live!

Primera C - Argentina

20:00

JJ Urquiza vs General Lamadrid Live!

Primera C - Argentina

20:00

Marseille vs Monaco Live!

Ligue 1 - France

20:00

AZ Alkmaar vs Utrecht Live!

Eredivisie - Netherlands

20:00

Getafe vs Real Betis Live!

La Liga - Spain

20:00

Las Palmas vs Huesca Live!

Segunda División - Spain

20:00

San Lorenzo vs Arsenal Sarandi Live!

Liga Profesional Argentina - Argentina

20:00

XV de Piracicaba vs Juventus Live!

Paulista - A2 - Brazil

20:00

Manchester United vs Reading Live!

FA Cup - England

20:00

Paysandu vs Itupiranga Live!

Paraense - Brazil

20:00

Chattanooga vs Atlanta United FC Live!

Friendlies Clubs - World

20:00

New York City FC vs Los Angeles FC Live!

Friendlies Clubs - World

20:10

Envigado vs La Equidad Live!

Primera A - Colombia

20:30

Alianza Lima vs Deportivo Municipal Live!

Primera División - Peru

21:00

Bragantino PA vs Castanhal Live!

Paraense - Brazil

21:00

Yalmakan vs Leviatán Live!

Liga Premier Serie A - Mexico

21:00

Thó Mayas vs Calor de San Pedro Live!

Liga Premier Serie B - Mexico

21:00

Ciervos vs Cañoneros Marina Live!

Liga Premier Serie B - Mexico

21:00

Aguacateros CDU vs Reboceros La Piedad Live!

Liga Premier Serie A - Mexico

21:00

Escorpiones vs Pachuca Premier Live!

Liga Premier Serie A - Mexico

21:00

Bandeirante SP vs Desportivo Brasil Live!

Paulista - A3 - Brazil

21:00

Sertãozinho vs Capivariano Live!

Paulista - A3 - Brazil

21:00

Linense vs Portuguesa Santista Live!

Paulista - A2 - Brazil

21:00

Academia vs Cuiaba Live!

Matogrossense - Brazil

21:00

Nova Mutum EC vs Sport Sinop Live!

Matogrossense - Brazil

21:00

Municipal vs Santa Lucía Live!

Liga Nacional - Guatemala

21:00

Universidad de Chile vs Union Espanola Live!

Primera División - Chile

21:00

Plaza Amador vs Alianza FC Live!

Liga Panameña de Fútbol - Panama

21:00

Slee Juniors vs Santos Live!

Eerste Divisie - Surinam

21:30

Gavilanes FC Matamoros vs CDS Tampico Madero Live!

Liga Premier Serie A - Mexico

21:30

Santos vs Ferroviária Live!

Paulista - A1 - Brazil

21:30

Sportivo Trinidense vs Tacuary Live!

Division Profesional - Apertura - Paraguay

21:30

Cianorte vs Foz Do Iguacu Live!

Paranaense - 1 - Brazil

21:30

União Carmolandense vs Capital Live!

Tocantinense - Brazil

21:30

Cobán Imperial vs Antigua GFC Live!

Liga Nacional - Guatemala

22:00

Sport Recife vs Retrô Live!

Pernambucano - 1 - Brazil

22:00

Tritons Vallarta vs Mineros de Fresnillo Live!

Liga Premier Serie A - Mexico

22:00

Tapachula vs Sporting Canamy Live!

Liga Premier Serie A - Mexico

22:00

Coruripe vs Aliança AL Live!

Alagoano - Brazil

22:00

Mixco vs Achuapa Live!

Liga Nacional - Guatemala

22:15

Estudiantes L.P. vs Tigre Live!

Liga Profesional Argentina - Argentina

22:15

Talleres Cordoba vs Independiente Live!

Liga Profesional Argentina - Argentina

22:20

Huila vs Bucaramanga Live!

Primera A - Colombia

22:30

Novorizontino vs São Caetano Live!

Paulista - A2 - Brazil

23:00

Pioneros de Cancún vs Mazorqueros Live!

Liga Premier Serie B - Mexico

23:00

Salgueiro vs Central SC Live!

Pernambucano - 1 - Brazil

23:00

Alebrijes de Oaxaca II vs Huracanes Izcalli Live!

Liga Premier Serie B - Mexico

23:00

Mexicali FC vs Cimarrones de Sonora II Live!

Liga Premier Serie A - Mexico

23:00

RB Bragantino vs Santo André Live!

Paulista - A1 - Brazil

23:00

Caucaia vs Ferroviario Live!

Cearense - 1 - Brazil

23:00

Itapirense vs Barretos Live!

Paulista - A3 - Brazil

23:00

Mineros de Zacatecas vs Durango Live!

Liga de Expansión MX - Mexico

23:00

Robin Hood vs Notch Live!

Eerste Divisie - Surinam

23:05

León W vs Monterrey W Live!

Liga MX Femenil - Mexico

23:15

Herrera vs Deportivo Universitario Live!

Liga Panameña de Fútbol - Panama

23:30

Guairena FC vs Nacional Asuncion Live!

Division Profesional - Apertura - Paraguay

23:30

Venezuela U20 vs Chile U20 Live!

Sudamericano U20 - World

23:30

Ecuador U20 vs Uruguay U20 Live!

Sudamericano U20 - World

23:30

U. Catolica vs Curico Unido Live!

Primera División - Chile

23:40

Botafogo SP vs Guarani Campinas Live!

Paulista - A1 - Brazil

29 Jan

Today, Sunday

00:00

AS Puma Generalena vs Puerto Golfito Live!

Liga de Ascenso - Costa-Rica

00:00

Santa Ana vs Aserri FC Live!

Liga de Ascenso - Costa-Rica

00:00

Escorpiones Belén vs Limon FC Live!

Liga de Ascenso - Costa-Rica

00:00

Escazucena vs Turrialba Fc Live!

Liga de Ascenso - Costa-Rica

00:00

Lobos ULMX vs Atlético Saltillo Live!

Liga Premier Serie A - Mexico

00:00

Red Star vs Sporting Baie-Mahault Live!

Division d'Honneur - Guadeloupe

00:00

Etoile de Morne-à-l’Eau vs Stade Lamentinois Live!

Division d'Honneur - Guadeloupe

00:00

Arosa vs Deportivo La Coruña II Live!

Tercera División RFEF - Group 1 - Spain

00:00
00:00

Celta de Vigo III vs UD Ourense Live!

Tercera División RFEF - Group 1 - Spain

00:00
00:00
00:00

Penya Independent vs Llosetense Live!

Tercera División RFEF - Group 11 - Spain

00:00

Deportiva Minera vs Racing Murcia Live!

Tercera División RFEF - Group 13 - Spain

00:00

CAP Ciudad de Murcia vs Bullense Live!

Tercera División RFEF - Group 13 - Spain

00:00

Muleño vs Alcantarilla Live!

Tercera División RFEF - Group 13 - Spain

00:00

La Unión Atlético vs El Palmar Live!

Tercera División RFEF - Group 13 - Spain

00:00
00:00
00:00
00:00

Peña Balsamaiso vs Casalarreina Live!

Tercera División RFEF - Group 16 - Spain

00:00

Haro Deportivo vs Varea Live!

Tercera División RFEF - Group 16 - Spain

00:00
00:00
00:00

Calvo Sotelo vs Villarrobledo Live!

Tercera División RFEF - Group 18 - Spain

00:00
00:00

La Solana vs Villacañas Live!

Tercera División RFEF - Group 18 - Spain

00:00
00:00

Illescas vs Atlético Tomelloso Live!

Tercera División RFEF - Group 18 - Spain

00:00

Nacional AM vs Rio Negro AM Live!

Amazonense - Brazil

00:00

FBC Melgar vs Cusco Live!

Primera División - Peru

00:00

Club Queretaro vs Colorado Rapids Live!

Friendlies Clubs - World

00:00

Resovia Rzeszów vs Maritsa Plovdiv Live!

Friendlies Clubs - World

00:00

Dinamo Moscow vs Borac Banja Luka Live!

Friendlies Clubs - World

00:00

Hebar 1918 vs Rotor Volgograd Live!

Friendlies Clubs - World

00:00

Vejle vs Struga Live!

Friendlies Clubs - World

00:00

Arda Kardzhali vs Zorya Luhansk Live!

Friendlies Clubs - World

00:00

Silkeborg KFUM vs FC Fredericia Live!

Friendlies Clubs - World

00:00

FK Liepaja vs Super Nova Live!

Friendlies Clubs - World

00:30

Central Cordoba de Santiago vs River Plate Live!

Liga Profesional Argentina - Argentina

00:30

USA vs Colombia Live!

Friendlies - World

01:00

Somerset Trojans vs Devonshire Cougars Live!

Premier League - Bermuda

01:00

CD Olimpia vs CD Marathon Live!

Liga Nacional - Honduras

01:00

Olancho vs Vida Live!

Liga Nacional - Honduras

01:05

Tigres UANL vs Atletico San Luis Live!

Liga MX - Mexico

01:15

Santos DE Guapiles vs Deportivo Saprissa Live!

Primera División - Costa-Rica

01:30

Tauro FC vs Costa del Este Live!

Liga Panameña de Fútbol - Panama

02:00

CS Herediano vs AD Guanacasteca Live!

Primera División - Costa-Rica

02:00

Xelajú vs Iztapa Live!

Liga Nacional - Guatemala

02:00

Marquense vs Catarina Live!

Primera División - Guatemala

03:05

Club America vs Mazatlán Live!

Liga MX - Mexico

03:05

FC Juarez vs Guadalajara Chivas Live!

Liga MX - Mexico

04:00

Melbourne City vs Adelaide United Live!

A-League - Australia

04:30

Lakshadweep vs Chandigarh Live!

Santosh Trophy - India

06:40

Melbourne City W vs Adelaide United W Live!

W-League - Australia

07:00

Sham Shui Po vs Warriors Live!

Premier League - Hong-Kong

07:30

Happy Valley vs Kwai Tsing Live!

HKFA 1st Division - Hong-Kong

07:30

Kowloon City vs Wing Yee Live!

HKFA 1st Division - Hong-Kong

07:30

Wong Tai Sin vs Citizen AA Live!

HKFA 1st Division - Hong-Kong

07:30

Shatin vs Yuen Long Live!

HKFA 1st Division - Hong-Kong

07:30

Hoi King vs Central & Western Live!

HKFA 1st Division - Hong-Kong

07:30

North District vs South China Live!

HKFA 1st Division - Hong-Kong

07:30

Rangers vs Eastern District Live!

HKFA 1st Division - Hong-Kong

08:00

Kaizer Chiefs U23 vs Golden Arrows U23 Live!

Diski Challenge - South-Africa

08:00

Marumo Gallants U23 vs SuperSport United U23 Live!

Diski Challenge - South-Africa

08:00

Cape Town City U23 vs Mamelodi Sundowns U23 Live!

Diski Challenge - South-Africa

08:00

Maritzburg United U23 vs Chippa United U23 Live!

Diski Challenge - South-Africa

08:00

Sekhukhune United U23 vs Stellenbosch U23 Live!

Diski Challenge - South-Africa

08:30

Hong Kong FC vs Eastern Live!

Premier League - Hong-Kong

08:30

Sreenidi Deccan vs NEROCA Live!

I-League - India

08:30

Manipur vs Jharkhand Live!

Santosh Trophy - India

08:30

Punjab vs Himachal Pradesh Live!

Santosh Trophy - India

09:00

Persepam Madura Utd vs Persebaya Surabaya Live!

Liga 1 - Indonesia

09:45

Paloma vs Altona 93 Live!

Oberliga - Hamburg - Germany

10:00

Atalanta U19 vs Lecce U19 Live!

10:00

Penya Encarnada vs UE Santa Coloma Live!

1a Divisió - Andorra

10:00

HK U23 vs Wofoo Tai Po Live!

Premier League - Hong-Kong

10:00

AmaZulu U23 vs TS Galaxy U23 Live!

Diski Challenge - South-Africa

10:00

Ha Noi vs Hai Phong Live!

Super Cup - Vietnam

10:00

Amasyaspor 1968 vs Elazığspor Live!

3. Lig - Group 1 - Turkey

10:30

Real Aranjuez vs Canillas Live!

Tercera División RFEF - Group 7 - Spain

10:30

Madrid 2021 FP vs Pozuelo Alarcón Live!

Tercera División RFEF - Group 7 - Spain

10:30

Getafe II vs RSC Internacional Live!

Tercera División RFEF - Group 7 - Spain

10:30

İstanbulspor vs Kayserispor Live!

Süper Lig - Turkey

10:30

Adanaspor vs BB Bodrumspor Live!

1. Lig - Turkey

10:30

Keçiörengücü vs Altay Live!

1. Lig - Turkey

10:30

Balzan FC vs Marsaxlokk Live!

Premier League - Malta

10:30

Rayong FC vs Chiangmai FC Live!

Thai League 2 - Thailand

10:45

Siete Villas vs Vimenor Live!

Tercera División RFEF - Group 3 - Spain

10:45
11:00

Atlético Arteixo vs Alondras Live!

Tercera División RFEF - Group 1 - Spain

11:00
11:00

Coria CF vs Puente Genil Live!

Tercera División RFEF - Group 10 - Spain

11:00
11:00

Sporting Gijón II vs Avilés Stadium Live!

Tercera División RFEF - Group 2 - Spain

11:00
11:00
11:00
11:00

Real Titánico vs Llanes Live!

Tercera División RFEF - Group 2 - Spain

11:00

Torrellano vs Jove Español Live!

Tercera División RFEF - Group 6 - Spain

11:00
11:00

Las Rozas vs Alcobendas Sport Live!

Tercera División RFEF - Group 7 - Spain

11:00

Maracena vs Real Jaén Live!

Tercera División RFEF - Group 9 - Spain

11:00
11:00

Real Murcia II vs UCAM Murcia II Live!

Tercera División RFEF - Group 13 - Spain

11:00
11:00

Miajadas vs Atlético Pueblonuevo Live!

Tercera División RFEF - Group 14 - Spain

11:00

Fuente Cantos vs Montehermoso Live!

Tercera División RFEF - Group 14 - Spain

11:00
11:00
11:00
11:00

Carroi vs Engordany II Live!

2a Divisió - Andorra

11:00

Sivas Belediyespor vs Somaspor Live!

2. Lig - Turkey

11:00

Tarsus İdman Yurdu vs Menemen Belediyespor Live!

2. Lig - Turkey

11:00

Bayburt İÖİ vs Düzcespor Live!

2. Lig - Turkey

11:00

Yeni Çorumspor vs Nazilli Belediyespor Live!

2. Lig - Turkey

11:00

Erokspor vs Arnavutköy Belediyespor Live!

2. Lig - Turkey

11:00

Amed vs Şanlıurfaspor Live!

2. Lig - Turkey

11:00

Batman Petrolspor vs Bursaspor Live!

2. Lig - Turkey

11:00

Serik Belediyespor vs Kocaelispor Live!

2. Lig - Turkey

11:00

Sarıyer vs Ankara Demirspor Live!

2. Lig - Turkey

11:00

Utaş Uşakspor vs Etimesgut Belediyespor Live!

2. Lig - Turkey

11:00

Fethiyespor vs Erzin Spor Live!

2. Lig - Turkey

11:00

Kırklarelispor vs Kırşehir Belediyespor Live!

2. Lig - Turkey

11:00

Buca FK vs Kastamonuspor 1966 Live!

2. Lig - Turkey

11:00

Adıyaman 1954 vs Zonguldak Kömürspor Live!

2. Lig - Turkey

11:00

Hekimoğlu Trabzon vs Van BB Live!

2. Lig - Turkey

11:00

Pazarspor vs Diyarbekirspor Live!

2. Lig - Turkey

11:00

Balıkesirspor vs Karacabey Belediyespor Live!

2. Lig - Turkey

11:00

Ağrı 1970 vs Kütahyaspor Live!

3. Lig - Group 1 - Turkey

11:00

Yeni Orduspor vs Edirnespor Live!

3. Lig - Group 1 - Turkey

11:00

Karaköprü Belediyespor vs Altındağ Belediyesispor Live!

3. Lig - Group 1 - Turkey

11:00

Yomraspor vs Nevşehir Belediyespor Live!

3. Lig - Group 1 - Turkey

11:00

Eskişehirspor vs Şile Yıldızspor Live!

3. Lig - Group 1 - Turkey

11:00

1954 Kelkit Belediyespor vs Belediye Derincespor Live!

3. Lig - Group 1 - Turkey

11:00

Eynesil Belediyespor vs Kırıkkale Büyük Anadolu Live!

3. Lig - Group 2 - Turkey

11:00

Elazığ Belediyespor FK vs Karaman Belediyespor Live!

3. Lig - Group 2 - Turkey

11:00

Kahramanmaraşspor vs Bayrampaşaspor Live!

3. Lig - Group 2 - Turkey

11:00

Ergene Velimeşespor vs Ayvalıkgücü Belediyespor Live!

3. Lig - Group 2 - Turkey

11:00

Turgutluspor vs 76 Iğdır Belediyespor Live!

3. Lig - Group 2 - Turkey

11:00

Darıca Gençlerbirliği vs Ofspor Live!

3. Lig - Group 2 - Turkey

11:00

Siirt İl Özel İdaresi vs Fatsa Belediyespor Live!

3. Lig - Group 3 - Turkey

11:00

Bergama Belediyespor vs Niğde Anadolu Live!

3. Lig - Group 3 - Turkey

11:00

Halide Edip Adıvar vs 68 Aksaray Belediyespor Live!

3. Lig - Group 3 - Turkey

11:00

Bursa Yıldırımspor vs Arguvan Belediyespor Live!

3. Lig - Group 3 - Turkey

11:00

Çankaya FK vs Muş Menderesspor Live!

3. Lig - Group 3 - Turkey

11:00

Erbaaspor vs Akhisar Belediye Live!

3. Lig - Group 3 - Turkey

11:00

Efeler 09 Spor vs Tepecikspor Live!

3. Lig - Group 3 - Turkey

11:00

Sapanca Gençlikspor vs Artvin Hopaspor Live!

3. Lig - Group 3 - Turkey

11:00

Osmaniyespor vs Kepez Belediyespor Live!

3. Lig - Group 3 - Turkey

11:00

Torreense vs Farense Live!

Segunda Liga - Portugal

11:00

Castellón vs Cornellà Live!

Primera División RFEF - Group 2 - Spain

11:00
11:00

Atlético Baleares vs La Nucía Live!

Primera División RFEF - Group 2 - Spain

11:00

Athletic Club II vs UD Logroñés Live!

Primera División RFEF - Group 2 - Spain

11:00
11:00
11:00

Cordoba vs Celta de Vigo II Live!

Primera División RFEF - Group 1 - Spain

11:00

Linares Deportivo vs Internacional de Madrid Live!

Primera División RFEF - Group 1 - Spain

11:00

Academica vs Fontinhas Live!

Liga 3 - Portugal

11:00

Atletico Madrid W vs Sevilla W Live!

Primera División Femenina - Spain

11:00

Real Sociedad W vs Sporting Huelva W Live!

Primera División Femenina - Spain

11:00

Real Oviedo II vs Gimnástica Torrelavega Live!

Segunda División RFEF - Group 1 - Spain

11:00

Saguntino vs Formentera Live!

Segunda División RFEF - Group 3 - Spain

11:00

Peña Deportiva vs Manresa Live!

Segunda División RFEF - Group 3 - Spain

11:00

Ebro vs Lleida Esportiu Live!

Segunda División RFEF - Group 3 - Spain

11:00

Espanyol II vs Real Zaragoza II Live!

Segunda División RFEF - Group 3 - Spain

11:00

Mallorca II vs Ibiza Islas Pitiusas Live!

Segunda División RFEF - Group 3 - Spain

11:00
11:00

Utrera vs Juventud Torremolinos Live!

Segunda División RFEF - Group 4 - Spain

11:00
11:00

Cartagena LU II vs Sanluqueño Live!

Segunda División RFEF - Group 4 - Spain

11:00

Granada II vs Cádiz II Live!

Segunda División RFEF - Group 4 - Spain

11:00

Leganés II vs Atlético Paso Live!

Segunda División RFEF - Group 5 - Spain

11:00

Melilla vs Villanovense Live!

Segunda División RFEF - Group 5 - Spain

11:00

Navalcarnero vs Cacereño Live!

Segunda División RFEF - Group 5 - Spain

11:00

CF Talavera vs Socuéllamos Live!

Segunda División RFEF - Group 5 - Spain

11:00

Montijo vs Guadalajara Live!

Segunda División RFEF - Group 5 - Spain

11:00

Castelldefels vs San Cristóbal Live!

Tercera División RFEF - Group 5 - Spain

11:00

Rapitenca vs Sant Andreu Live!

Tercera División RFEF - Group 5 - Spain

11:00

Pobla Mafumet vs Vilassar Mar Live!

Tercera División RFEF - Group 5 - Spain

11:00

Vilafranca vs Girona II Live!

Tercera División RFEF - Group 5 - Spain

11:00
11:00

Gokulam vs Kenkre Live!

I-League - India

11:00

Lamphun Warrior vs Ratchaburi Live!

Thai League 1 - Thailand

11:00

Khon Kaen United vs Sukhothai FC Live!

Thai League 1 - Thailand

11:00

Phrae United vs Nakhon Pathom Live!

Thai League 2 - Thailand

11:15

Twente vs Feyenoord Live!

Eredivisie - Netherlands

11:15

Feyenoord W vs Fortuna Sittard W Live!

Eredivisie Women - Netherlands

11:15

Coruxo vs Real Avilés Live!

Segunda División RFEF - Group 1 - Spain

11:30
11:30
11:30

Piast Gliwice vs Jagiellonia Live!

Ekstraklasa - Poland

11:30

AC Milan vs Sassuolo Live!

Serie A - Italy

11:30

Arges Pitesti vs FC Botosani Live!

Liga I - Romania

11:30

Persija vs PS TIRA Live!

Liga 1 - Indonesia

11:30

Juventus W vs Sampdoria W Live!

Serie A Women - Italy

11:30

Juventus U23 vs Vicenza Virtus Live!

Serie C - Girone A - Italy

11:30

Cerdanyola del Vallès vs Badalona II Live!

Tercera División RFEF - Group 5 - Spain

11:30

Buriram United vs Chonburi FC Live!

Thai League 1 - Thailand

11:30

Suphanburi vs Chainat Live!

Thai League 2 - Thailand

11:30

ASVP vs ASPL 2000 Live!

Mauritian League - Mauritius

11:30

Bulqiza vs Valbona Live!

2nd Division - Group A - Albania

12:00

Gusii vs Silibwet Live!

Super League - Kenya

12:00

Nice vs Lille Live!

Ligue 1 - France

12:00

FC Viktoria Koln vs Waldhof Mannheim Live!

3. Liga - Germany

12:00

Mezokovesd-zsory vs Puskas Academy Live!

NB I - Hungary

12:00

Szombathelyi Haladas vs Nyiregyhaza Live!

NB II - Hungary

12:00

Siofok vs Csakvar Live!

NB II - Hungary

12:00

Soroksar vs Diosgyori VTK Live!

NB II - Hungary

12:00

Kazincbarcikai vs Bekescsaba 1912 Live!

NB II - Hungary

12:00

Gyirmot SE vs Dorogi FC Live!

NB II - Hungary

12:00

Viktoria Berlin vs Carl Zeiss Jena Live!

Regionalliga - Nordost - Germany

12:00

Greifswalder FC vs BAK ’07 Live!

Regionalliga - Nordost - Germany

12:00

Hansa Rostock II vs FC Frankfurt Live!

Oberliga - Nordost-Nord - Germany

12:00

CFC Hertha vs Makkabi Live!

Oberliga - Nordost-Nord - Germany

12:00

Budissa Bautzen vs Ludwigsfelde Live!

Oberliga - Nordost-Süd - Germany

12:00

Bischofswerdaer FV vs Westerhausen Live!

Oberliga - Nordost-Süd - Germany

12:00

Wacker Nordhausen vs Eilenburg Live!

Oberliga - Nordost-Süd - Germany

12:00

Einheit Wernigerode vs An der Fahner Höhe Live!

Oberliga - Nordost-Süd - Germany

12:00

Türkiye vs Hamm United Live!

Oberliga - Hamburg - Germany

12:00

Verona U19 vs Cagliari U19 Live!

12:00

Bylis vs Kastrioti Krujë Live!

Superliga - Albania

12:00

FK Kukesi vs Tirana Live!

Superliga - Albania

12:00
12:00

Lanzarote vs Tenerife II Live!

Tercera División RFEF - Group 12 - Spain

12:00

Las Palmas II vs Unión Sur Yaiza Live!

Tercera División RFEF - Group 12 - Spain

12:00

Gran Tarajal vs Tamaraceite Live!

Tercera División RFEF - Group 12 - Spain

12:00

Welayta Dicha vs Sidama Bunna Live!

Premier League - Ethiopia

12:00

Butrinti Sarandë vs Devolli Live!

2nd Division - Group B - Albania

12:00

Memaliaj vs Delvina Live!

2nd Division - Group B - Albania

12:00

Albpetrol Patos vs Maliqi Live!

2nd Division - Group B - Albania

12:00

Shkumbini Peqin vs AF Elbasani Live!

2nd Division - Group B - Albania

12:00

Labëria vs Pogradeci Live!

2nd Division - Group B - Albania

12:00

Tepelena vs Luftëtari Live!

2nd Division - Group B - Albania

12:00

Police Tero vs Bangkok Glass Live!

Thai League 1 - Thailand

12:00

Ayutthaya FC vs Udon Thani Live!

Thai League 2 - Thailand

12:00

Mwatate United vs Darajani Gogo Live!

Super League - Kenya

12:00

Fortune Sacco vs Gusii Live!

Super League - Kenya

12:00

APS Bomet vs Kibera Black Stars Live!

Super League - Kenya

12:00

Mara Sugar vs MCF Live!

Super League - Kenya

12:00

Aalesunds U19 vs Molde U19 Live!

Nasjonal U19 Champions League - Norway

12:00

Arsenal Res. vs San Lorenzo Res. Live!

Reserve League - Argentina

12:00

Tigre Res. vs Estudiantes La Plata Res Live!

Reserve League - Argentina

12:00

Huracán Res. vs Defensa y Justicia Res. Live!

Reserve League - Argentina

12:00

Durham W vs Crystal Palace W Live!

FA Women's Cup - England

12:00

Tottenham Hotspur W vs London City Lionesses Live!

FA Women's Cup - England

12:00

Garching vs Pipinsried Live!

Friendlies Clubs - World

12:00

Degerfors IF vs Skövde AIK Live!

Friendlies Clubs - World

12:30

Rayo Vallecano II vs Móstoles Live!

Tercera División RFEF - Group 7 - Spain

12:30

Arminia Bielefeld vs SV Sandhausen Live!

2. Bundesliga - Germany

12:30

Hamburger SV vs Eintracht Braunschweig Live!

2. Bundesliga - Germany

12:30

FC Nurnberg vs FC St. Pauli Live!

2. Bundesliga - Germany

12:30

Anderlecht vs Antwerp Live!

Jupiler Pro League - Belgium

12:30

Neustrelitz vs Pampow Live!

Oberliga - Nordost-Nord - Germany

12:30

Eintracht Mahlsdorf vs Rostocker FC Live!

Oberliga - Nordost-Nord - Germany

12:30

Ordino vs FC Santa Coloma Live!

1a Divisió - Andorra

12:30

Tuna Luso vs Águia de Marabá Live!

Paraense - Brazil

12:30

Iraklis Yerolakkou vs AEP Polemidion Live!

3. Division - Cyprus

12:45

Anagennisi Karditsas vs Veria Live!

Super League 2 - Greece

12:45

Apollon Pontou vs Larisa Live!

Super League 2 - Greece

12:45

Apollon Larissa FC vs Almopos Live!

Super League 2 - Greece

12:45

Niki Volos vs Iraklis 1908 Live!

Super League 2 - Greece

12:45

Diagoras vs Makedonikos Neapolis Live!

Super League 2 - Greece

12:45

Irodotos vs Panachaiki FC Live!

Super League 2 - Greece

12:45

Kifisia vs Episkopi Live!

Super League 2 - Greece

12:45

OF Ierapetra vs Kalamata Live!

Super League 2 - Greece

12:45

Proodeftiki vs Apollon Smirnis Live!

Super League 2 - Greece

12:45

SC Covilha vs FC Porto B Live!

Segunda Liga - Portugal

12:45

Enppi vs Smouha SC Live!

Premier League - Egypt

13:00

CSKA Sofia vs Makedonija GjP Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

Valladolid vs Valencia Live!

La Liga - Spain

13:00

Mirandes vs Alaves Live!

Segunda División - Spain

13:00

Borussia Dortmund II vs SV Wehen Live!

3. Liga - Germany

13:00

Yeni Malatyaspor vs Eyüpspor Live!

1. Lig - Turkey

13:00

Forest Rangers vs Zanaco Live!

Super League - Zambia

13:00

Niendorfer TSV vs Curslack-Neuengamme Live!

Oberliga - Hamburg - Germany

13:00

Buchholz vs HEBC Live!

Oberliga - Hamburg - Germany

13:00

Union Tornesch vs Concordia Live!

Oberliga - Hamburg - Germany

13:00

Papenburg vs Lupo-Martini Live!

Oberliga - Niedersachsen - Germany

13:00

Eintracht Celle vs Bersenbrück Live!

Oberliga - Niedersachsen - Germany

13:00

Germania Egestorf vs VfL Oldenburg Live!

Oberliga - Niedersachsen - Germany

13:00

Pattensen vs Spelle-Venhaus Live!

Oberliga - Niedersachsen - Germany

13:00

Eintracht Norderstedt vs Werder Bremen II Live!

Regionalliga - Nord - Germany

13:00

Borussia Hildesheim vs Teutonia Ottensen Live!

Regionalliga - Nord - Germany

13:00

Bugesera vs Gorilla Live!

National Soccer League - Rwanda

13:00
13:00

Blauw Geel vs UDI ’19 Live!

Derde Divisie - Sunday - Netherlands

13:00
13:00

Gemert vs HV & CV Quick Live!

Derde Divisie - Sunday - Netherlands

13:00

GVV Unitas vs OSS ’20 Live!

Derde Divisie - Sunday - Netherlands

13:00

OJC Rosmalen vs Hercules Live!

Derde Divisie - Sunday - Netherlands

13:00

Baronie vs JOS Watergraafsmeer Live!

Derde Divisie - Sunday - Netherlands

13:00

Vilaverdense W vs Valadares Gaia W Live!

1a Divisão - Women - Portugal

13:00

Marítimo W vs SL Benfica Live!

1a Divisão - Women - Portugal

13:00
13:00

Zakynthos vs Panelefsiniakos Live!

Gamma Ethniki - Group 3 - Greece

13:00

Apollon Parga vs Lefkimmi Live!

Gamma Ethniki - Group 3 - Greece

13:00

Chalkis vs Panagriniakos Live!

Gamma Ethniki - Group 3 - Greece

13:00

Tilikratis vs Nafpaktiakos Live!

Gamma Ethniki - Group 3 - Greece

13:00

Asteras Petriti vs Digenis Neochori Live!

Gamma Ethniki - Group 3 - Greece

13:00

Trikala vs Vyzas Megara Live!

Gamma Ethniki - Group 3 - Greece

13:00

Makedonikos Foufas vs Pierikos Live!

Gamma Ethniki - Group 2 - Greece

13:00

Olympiakos Volos vs Chaniotis Live!

Gamma Ethniki - Group 2 - Greece

13:00

Thyella Sarakinoi vs Kozani Live!

Gamma Ethniki - Group 2 - Greece

13:00

PAO Kristoni vs Kastoria Live!

Gamma Ethniki - Group 2 - Greece

13:00

Elassona vs Ethnikos Neou Keramidiou Live!

Gamma Ethniki - Group 2 - Greece

13:00

Pontion Karagiannion vs Dotieas Agias Live!

Gamma Ethniki - Group 2 - Greece

13:00

Svoronos vs Edessaikos Live!

Gamma Ethniki - Group 2 - Greece

13:00

Moschato vs Aris Petroupolis Live!

Gamma Ethniki - Group 5 - Greece

13:00

Thyella Diastavroseos vs Keratsini Live!

Gamma Ethniki - Group 5 - Greece

13:00

Tympaki vs Agia Paraskevi Live!

Gamma Ethniki - Group 5 - Greece

13:00

Agios Ierotheos vs Giouchtas Live!

Gamma Ethniki - Group 5 - Greece

13:00

Fostiras vs Marko Live!

Gamma Ethniki - Group 5 - Greece

13:00

Agios Nikolaos vs Poros Live!

Gamma Ethniki - Group 5 - Greece

13:00

Ethnikos Piraeus vs Almyros Gaziou Live!

Gamma Ethniki - Group 5 - Greece

13:00

Apollon Paralimniou vs Poseidon Nea Michaniona Live!

Gamma Ethniki - Group 1 - Greece

13:00

Thermaikos Thermis vs Panthrakikos Live!

Gamma Ethniki - Group 1 - Greece

13:00

Kavala vs Pandramaikos Live!

Gamma Ethniki - Group 1 - Greece

13:00

Kampaniakos Chalastra vs M. Alexandros Orfaniou Live!

Gamma Ethniki - Group 1 - Greece

13:00

Aris Avato vs Orfeas Xanthi Live!

Gamma Ethniki - Group 1 - Greece

13:00

Agrotikos Asteras vs Nestos Chrisoupolis Live!

Gamma Ethniki - Group 1 - Greece

13:00

Doxa Dramas vs Byron Kavala Live!

Gamma Ethniki - Group 1 - Greece

13:00

Ermionida vs Foinikas N. Epidavrou Live!

Gamma Ethniki - Group 4 - Greece

13:00

Aiolikos vs Pyliou Live!

Gamma Ethniki - Group 4 - Greece

13:00

Paniliakos vs Rodos Live!

Gamma Ethniki - Group 4 - Greece

13:00

Panionios vs APS Patrai Live!

Gamma Ethniki - Group 4 - Greece

13:00

Pangytheatikos vs Aias Gastounis Live!

Gamma Ethniki - Group 4 - Greece

13:00

Ialysos vs Diavolitsi Live!

Gamma Ethniki - Group 4 - Greece

13:00

Panargiakos vs AE Mykonos Live!

Gamma Ethniki - Group 4 - Greece

13:00

Votuporanguense vs Matonense Live!

Paulista - A3 - Brazil

13:00

Monte Azul vs Velo Clube Live!

Paulista - A2 - Brazil

13:00

Desportiva ES vs Itapemirim Live!

Capixaba - Brazil

13:00

Capital Brasilia vs Samambaia Live!

Brasiliense - Brazil

13:00

Chelsea W vs Liverpool W Live!

FA Women's Cup - England

13:00

Vital’O vs Musongati Live!

Ligue A - Burundi

13:00

Bumamuru vs Athlético Olympic Live!

Ligue A - Burundi

13:00

Le Messager Ngozi vs Olympic Star Live!

Ligue A - Burundi

13:00

Flambeau du Centre vs Dynamik Live!

Ligue A - Burundi

13:00

Aigle Noir vs Kayanza United Live!

Ligue A - Burundi

13:00

Lillestrøm U19 vs Tromsø U19 Live!

Nasjonal U19 Champions League - Norway

13:00

Manchester City W vs Sheffield United W Live!

FA Women's Cup - England

13:00

Sunderland W vs Manchester United W Live!

FA Women's Cup - England

13:00

Everton W vs Birmingham City W Live!

FA Women's Cup - England

13:00

Fgura United vs Marsaskala Live!

Challenge League - Malta

13:00

Attard vs San Gwann Live!

Challenge League - Malta

13:00

Havelse vs Ramlingen / Ehlershausen Live!

Friendlies Clubs - World

13:00

Arzachena vs Real Monterotondo Scalo Live!

Serie D - Girone G - Italy

13:00

USD Palmese vs Ilvamaddalena Live!

Serie D - Girone G - Italy

13:00

PFC Sochi vs Lokomotiv Moscow Live!

Friendlies Clubs - World

13:10

Baynounah SC vs Al Arabi Live!

Division 1 - United-Arab-Emirates

13:10

Al Jazira Al Hamra vs Al Thaid Live!

Division 1 - United-Arab-Emirates

13:10

Masfut vs Al Taawon Live!

Division 1 - United-Arab-Emirates

13:10

Al Suwaiq vs Al Bashair Live!

Sultan Cup - Oman

13:15

Bellinzona vs Yverdon Sport Live!

Challenge League - Switzerland

13:15

BSC Young Boys vs FC Winterthur Live!

Super League - Switzerland

13:30

Drouais vs Avoine OCC Live!

National 3 - Group C - France

13:30

Vimy vs Compiègne Live!

National 3 - Group I - France

13:30

Saran Municipal vs Tours Live!

National 3 - Group C - France

13:30

Livingston vs Heart OF Midlothian Live!

Premiership - Scotland

13:30

Excelsior vs Ajax Live!

Eredivisie - Netherlands

13:30

FC Volendam vs Groningen Live!

Eredivisie - Netherlands

13:30

Cronenberger SC vs SC St. Tönis Live!

Oberliga - Niederrhein - Germany

13:30

SF Hamborn vs Homberg Live!

Oberliga - Niederrhein - Germany

13:30

MSV Düsseldorf vs SSVg Velbert Live!

Oberliga - Niederrhein - Germany

13:30

FSV Duisburg vs SF Baumberg Live!

Oberliga - Niederrhein - Germany

13:30

TuS Erndtebruck vs ASC Dortmund Live!

Oberliga - Westfalen - Germany

13:30

Westfalia Rhynern vs Ennepetal Live!

Oberliga - Westfalen - Germany

13:30

Sportfreunde Siegen vs Bövinghausen Live!

Oberliga - Westfalen - Germany

13:30

Fiorentina U19 vs Sampdoria U19 Live!

13:30

Frosinone U19 vs Sassuolo U19 Live!

13:30

Parma W vs Como W Live!

Serie A Women - Italy

13:30

Roma W vs Sassuolo W Live!

Serie A Women - Italy

13:30

Sporting Tisselt vs ‘s Gravenwezel-Schilde Live!

Provincial - Antwerpen - Belgium

13:30

Retie vs Mariekerke Live!

Provincial - Antwerpen - Belgium

13:30

Ranst vs Berg en Dal Live!

Provincial - Antwerpen - Belgium

13:30

Park Houthalen vs Zepperen-Brustem Live!

Provincial - Limburg - Belgium

13:30

Bregel Sport vs Alken Live!

Provincial - Limburg - Belgium

13:30

Sint-Denijs Sport vs Ardennen Live!

Provincial - Oost-Vlaanderen - Belgium

13:30

Sint-Niklaas vs Berlare Live!

Provincial - Oost-Vlaanderen - Belgium

13:30

Heikant Zele vs KSK Beveren Live!

Provincial - Oost-Vlaanderen - Belgium

13:30

Kleit Maldegem vs Svelta Melsele Live!

Provincial - Oost-Vlaanderen - Belgium

13:30

Denderhoutem vs Excelsior Mariakerke Live!

Provincial - Oost-Vlaanderen - Belgium

13:30
13:30

Deerlijk Sport vs Oostnieuwkerke Live!

Provincial - West-Vlaanderen - Belgium

13:30

Excelsior Zedelgem vs RC Lauwe Live!

Provincial - West-Vlaanderen - Belgium

13:30

Moen vs Racing Waregem Live!

Provincial - West-Vlaanderen - Belgium

13:30

BX Brussels vs Genappe Live!

Provincial - Brabant ACFF - Belgium

13:30

Tubize II vs AFC Evere Live!

Provincial - Brabant ACFF - Belgium

13:30

Saint-Josse vs Sporting Bruxelles Live!

Provincial - Brabant ACFF - Belgium

13:30

Hombourg vs Etoile de Faimes Live!

Provincial - Liege - Belgium

13:30

Mélen-Micheroux vs Malmundaria Live!

Provincial - Liege - Belgium

13:30

UCE Liège vs JS Fizoise Live!

Provincial - Liege - Belgium

13:30

Aubel vs Ster-Francorchamps Live!

Provincial - Liege - Belgium

13:30

Ougrée vs Beaufays Live!

Provincial - Liege - Belgium

13:30

FC Eupen vs Sprimont II Live!

Provincial - Liege - Belgium

13:30

Wanze / Bas-Oha vs FC Du Geer Live!

Provincial - Liege - Belgium

13:30

Hannut vs Elsautoise Live!

Provincial - Liege - Belgium

13:30

Fenixx BeigHum vs Eendracht Mazenzele Live!

Provincial - Brabant VFV - Belgium

13:30

Grimbergen vs Bertem-Leefdaal Live!

Provincial - Brabant VFV - Belgium

13:30

Wambeek-Ternat vs Liedekerke Live!

Provincial - Brabant VFV - Belgium

13:30

Richards Bay vs Amazulu Live!

Premier Soccer League - South-Africa

13:30

Chippa United vs Maritzburg Utd Live!

Premier Soccer League - South-Africa

13:30

Merelbeke vs Sparta Petegem Live!

Second Amateur Division - VFV A - Belgium

13:30
13:30

Mechelen II vs Tongeren Live!

Second Amateur Division - VFV B - Belgium

13:30

Cappellen vs Racing Mechelen Live!

Second Amateur Division - VFV B - Belgium

13:30

Pepingen-Halle vs Lille Live!

Second Amateur Division - VFV B - Belgium

13:30

Diegem Sport vs Spouwen-Mopertingen Live!

Second Amateur Division - VFV B - Belgium

13:30

Stade Disonais vs Rebecq Live!

Second Amateur Division - ACFF - Belgium

13:30
13:30

Solières Sport vs La Louvière Centre Live!

Second Amateur Division - ACFF - Belgium

13:30
13:30
13:30

Rapid Symphorinois vs Crossing Schaerbeek Live!

Third Amateur Division - ACFF A - Belgium

13:30

Jeunesse Tamines vs Onhaye Live!

Third Amateur Division - ACFF A - Belgium

13:30

RAS Monceau vs SG-Tertre-Hautrage Live!

Third Amateur Division - ACFF A - Belgium

13:30
13:30

Gosselies Sports vs Léopold Live!

Third Amateur Division - ACFF A - Belgium

13:30
13:30

Sprimont vs Habay-la-Neuve Live!

Third Amateur Division - ACFF B - Belgium

13:30

Raeren-Eynatten vs Richelle United Live!

Third Amateur Division - ACFF B - Belgium

13:30

La Calamine vs Rochefort Live!

Third Amateur Division - ACFF B - Belgium

13:30
13:30

Elene-Grotenberge vs Eppegem Live!

Third Amateur Division - VFV A - Belgium

13:30
13:30

Wielsbeke vs Eendracht Wervik Live!

Third Amateur Division - VFV A - Belgium

13:30
13:30

Voorde Appelterre vs Wolvertem Merchtem Live!

Third Amateur Division - VFV A - Belgium

13:30

Pretoria Callies vs Baroka FC Live!

1st Division - South-Africa

13:30

Uthongathi vs Casric Stars Live!

1st Division - South-Africa

13:30
13:30

Borgosesia vs Casale Live!

Serie D - Girone A - Italy

13:30

Castanese vs Sanremese Live!

Serie D - Girone A - Italy

13:30

Castellanzese vs Gozzano Live!

Serie D - Girone A - Italy

13:30

Chieri vs Vado Live!

Serie D - Girone A - Italy

13:30

Chisola vs Sestri Levante Live!

Serie D - Girone A - Italy

13:30

Derthona vs Fezzanese Live!

Serie D - Girone A - Italy

13:30

Fossano vs Ligorna Live!

Serie D - Girone A - Italy

13:30

Pinerolo vs Legnano Live!

Serie D - Girone A - Italy

13:30

PDHAE vs Stresa Live!

Serie D - Girone A - Italy

13:30

Arconatese vs Varesina Live!

Serie D - Girone B - Italy

13:30

Breno vs Desenzano Calvina Live!

Serie D - Girone B - Italy

13:30

Brusaporto vs Seregno Live!

Serie D - Girone B - Italy

13:30

Caronnese vs Alcione Live!

Serie D - Girone B - Italy